Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Afrikai mészárlás. Nektek ez...

Afrikai mészárlás. Nektek ez nem furcsa?

Figyelt kérdés

Most mészároltak le szegedi orvosokat Afrikában. (Sajnálatosan).


Viszont van egy ugyanilyen történet, amikor Egyiptomban felborultak a busszal.


Itt a kérdőjel, hogy nincs-e ez az egész megrendezve az Unió által? (Ikertorony 911). (Az Unióról tudjuk, hogy szabadkőműművesek).

Nem vicces ez az egész baleset, vagy gyilkosság, de fogadom, hogy az afrikában lévő sebesülteket is a magyar hadsereg repülőgépe hozza haza, mint az egyiptomi esetnél.


Szinte kísértetiesen hasonlít ez a két eset egymáshoz.


2012. jan. 19. 19:01
 111/144 A kérdező kommentje:

A múltkor voltam kocsmában, füst nélkül, Istenem de jó volt.


Az a baj, hogy ti nemdohányzók mindig csak magatokra gondoltok. Ez az önzés! Arra nem gondoltok, hogy a másik embertársaitokat kiközösítik, megalázzák. Ti vagytok az élő példa a magyarok széthúzásának. Büdös lesz a ruhája a cigitől. Feltalálták a mosóport.


Vagy, hogy ott áll a szemetesnél, de mellé löki a csikket. Azért vannak az utcaseprők. Így legalább nekik is van munkájuk.


Úgyhogy Barrosco meg Daniel-Cohn Bendit (a kakas) elmehet a fenébe. Mi köze rákosihoz meg az elődjeihez? Mióta figyelnek ezek bennünket? A honfoglalás óta?


Tény, hogy amit Orbán meghoz törvényt a parlamentben, és ha nem tetszik az EU-nak, akkor az EU újravizsgálja azt. Akkor vezesse az országunkat az EU, és ne Orbán.


Végtörlesztést is újravizsgálják, ami azt jelenti, hogy mégtöbb mindenek emelik az árát, és egyre feljebb. Ez a 2% emelés 70 ft. Nagyobb terméknél meg se kottyan. De majd ha egy kiló kenyér 1200ft-ba vagy egy tojás 120 ft-ba kerül. Na akkor lesz baj.

2012. jan. 21. 17:04
 112/144 A kérdező kommentje:
Akkor lesz baj, ha bejön az Euró. Az öregeket úgy átverik a pénzel, hogy csak néznek. Mert majd azt sem tudják, mi mennyit ér, hogy kell átváltani.
2012. jan. 21. 17:14
 113/144 A kérdező kommentje:
Orbán Viktor nem törődik a néppel. Ő megrögzött államadósság behajtó. Csak az államadósság legyen meg. Mindegy, ha az ember munkanélkül van, vagy éhenhal, de már csak 10 % kell. Míg az IMF ujra le nem minősít minket és visszaesik az államadósság. Sajnos Orbán már nem tudja, hogy mit csinál.
2012. jan. 21. 17:27
 114/144 anonim ***** válasza:

Most már nem tudom eldönteni, hogy a kérdező csak iróniából ír, vagy ENNYIRE HÜLYE.


Mi, nem dohányzók viseljük el, hogy ti bagóztok? Akkor tessék, fizesd ki a kabátom tisztíttatását.

2012. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/144 A kérdező kommentje:
Hogy is van a mondás? Hogy a kecske is jóllakjon, a káposzta is megmaradjon. Ezt kellene betartaniuk a parlamentben, nem egymást szidni meg any*zni, és így az embereknek is lenne munkája és az államadósság is meglenne 100 %-osan.
2012. jan. 21. 17:34
 116/144 A kérdező kommentje:

Most már nem tudom eldönteni, hogy a kérdező csak iróniából ír, vagy ENNYIRE HÜLYE.


Mi, nem dohányzók viseljük el, hogy ti bagóztok? Akkor tessék, fizesd ki a kabátom tisztíttatását.


Ezt írtad volna 10 évvel ezelőtt? Még az EU törvény behozása előtt?


Vagy ha valaki mellett áltam a buszmegállóban a törvény behozása előtt, esze ágában sem volt, hogy szóljon azért, mert rá szállt a füst. Még csak nem is fintorgatta az orrát sem.


Csak most van ez a felháborodás, mióta az EU behozta ezt a törvényt. Most meg a buszmegállóban leh*lyézik az embert. És nem tetszik a médiának sem, miszerint: -A dohányos nem megy szórakozni, inkább otthon marad.


Ezért menjen szórakozni az ember? Hogy leköpje meg agyonverje egy nemdohányos? Tiszta Szkinhead-cigány viszonnyá fajultak már itt a dolgok dohányosok és nemdohányosok között.

2012. jan. 21. 17:44
 117/144 anonim ***** válasza:
Inkább kapcsolódnál ki, minthogy így behergeled magad. Változni nem fog, viszont te tiszta idegbeteg leszel.
2012. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/144 anonim ***** válasza:
Szépen felemeled a kis segged és kimész rágyújtani a szabadba.
2012. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/144 A kérdező kommentje:
Régen rájöhettem volna, hogy ti csak sz*vattok engem. Ha én a válaszaimat összefoglalnám egy levélben és elküldeném a minisztériumba, azt mondanák: Te, neked van igazad, végre látjuk a helyzetet, beveszünk valameik pártba. Mert én nem másoltam a disszertációmat sehonnan, (ami nincs is). És nem vettem a diplomámat 130 ezerért, mint ki tudja kik a parlamentben. (Bár ez sincs), de több eszem van, mint a politikusoknak, lefogadom.
2012. jan. 21. 17:57
 120/144 anonim ***** válasza:
100%
Téged hányszor ejtettek le gyerekkorodban? Most már jobb lenne ha leállnál, tudjuk hogy csak provokálni vagy itt mert ilyen hülye a világon sincs mint te.
2012. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!