Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Afrikai mészárlás. Nektek ez...

Afrikai mészárlás. Nektek ez nem furcsa?

Figyelt kérdés

Most mészároltak le szegedi orvosokat Afrikában. (Sajnálatosan).


Viszont van egy ugyanilyen történet, amikor Egyiptomban felborultak a busszal.


Itt a kérdőjel, hogy nincs-e ez az egész megrendezve az Unió által? (Ikertorony 911). (Az Unióról tudjuk, hogy szabadkőműművesek).

Nem vicces ez az egész baleset, vagy gyilkosság, de fogadom, hogy az afrikában lévő sebesülteket is a magyar hadsereg repülőgépe hozza haza, mint az egyiptomi esetnél.


Szinte kísértetiesen hasonlít ez a két eset egymáshoz.


2012. jan. 19. 19:01
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/144 A kérdező kommentje:

Nem, de vannak fent, egyetemi előadóktól, meg Echo TV-s klipek.


De mondhatta azt is, csak vannak ellenzékiek, akik azt állították, hogy hazudik.


Na meg, ha az EU kölcsönt ad nekünk, azt nekünk kamatostól kell visszafizetni.


Mekkora ügyet csinálnak ebből a dohányzásból is. Minthogy bezárnák a dohánygyárakat, és nem közösítenék ki az embereket. Inkább megbüntetik őket 50 ezer forinttal. Meg a koldulókat: Ha meglátják az utcán őket, megbüntetik 50 ezer forinttal. De miből fizesse ki?


Milyen világban élünk? Lassan már visszatérnek az 50-es évek, amikor gumibottal verték az embereket, csak azért, mert éhezett és lopott egy kiló kenyeret. Lesz még itt olyan világ.

2012. jan. 20. 16:53
 62/144 A kérdező kommentje:

És egy észrevétel: pentagon: [link]


Washington, Fehér Ház: [link]


És azt tudtad, hogy nem az USA, NASA járt előbb a holdon, mint azt annyira híresztelik. Hanem az oroszok.

2012. jan. 20. 17:06
 63/144 anonim ***** válasza:

Na nem válaszolsz nekem?

Ja és nem nyert, az amcsik voltak előbb a Holdon, a Ruszkik csak az űrbe jutottak ki előbb. (Te komolyan elhiszed, hogy a szovjetek eltitkolták volna?)


Pentagramma, és? Vicces kedvében volt a tervező. Az építészek általában szoktak ilyet csinálni.

2012. jan. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/144 anonim ***** válasza:
Pentagon: szerintem meg csak egy szép szabályos ötszög.
2012. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/144 A kérdező kommentje:

Pentagramma, és? Vicces kedvében volt a tervező. Az építészek általában szoktak ilyet csinálni.


Régen a szabadkőművesek társasága.


"Tisztelt piramis iránt érdeklődök: Valószinü mindannyian megkérdeznénk, ha tudnánk az építőket miért raktak egymásra ennyi követ. Az biztos hogy nem a FÁRAÓK miatt. Ehhez a építéshez, egy nagyon nagy gondolat kelet. És ez nemmás, mint a NAPRENDSZERÜNK matematikai, és mértani kódolása a GIZAI-PIRAMISOKBA. A MENKAURE piramisba: a FÖLDÜNK --- adatait kódolták. JEL. MAG.---66-m TERV. MAG.---72-m 3-BOLYGÓ--kód-szám--72 A KHAFRE piramisba: a JUPITER ----- adatait kódolták. JEL. MAG.--144-m TERV. MAG.-144-m 6-BOLYGÓ--kód-szám-144 A KHEOPSZ piramisba: a NEPTUNUSZ- adatait kódolták. JEL. MAG.--146-m TERV. MAG.-216-M 9-BOLYGÓ--kód-szám-216 72 + 144 = 216 EZ a ISTENEK terve volt, más néven NEFILIMEKNEK hivták öket."


Szerintem meg nem az istenek, hanem az idegeneké, mint ahogy azt Erich von Daniken is állítja.

2012. jan. 20. 17:28
 66/144 anonim ***** válasza:
100%

Tehát neked édes mindegy mi milyen forrásból származik, csak összeesküvés legyen Apropó Daniken:


[link]


Az ürge Daniken szerint űrhajót vezet.

A tudósok többsége szerint meg kukoricát zabál. Na melyik a valószínűbb? Persze, tudom, szerinted a maják űrhajókat vezettek.

2012. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/144 anonim ***** válasza:
100%
De az én bizonyíték cáfolataimra valahogy csak nem vagy hajlandó válaszolni.
2012. jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/144 A kérdező kommentje:
Szabadkőműves alkotások: [link]
2012. jan. 20. 17:34
 69/144 A kérdező kommentje:

Jóval előbb voltak tudásban a maják, mint mi most. Ha ennyire pontosan meghatározták a csillagok állását. És még jósoltak is előre. Hogyan készítették a Nazca-Vonalakat?


Valakinek azt fentről figyelni kellett és irányítani, hogy mennyire arányosak a vonalak. Szerintem az UFO-k elvitték a Majákat, mert tudták, hogy okosabbak bárkinél.

2012. jan. 20. 17:42
 70/144 anonim ***** válasza:

"ma 16:23"



Magyarország, még mindig köztársaság.

2012. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!