Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kolozsvár polgármestere...

Kolozsvár polgármestere szerint a magyar nem nemzetközi nyelv, ezért nem szándékozik magyar nyelvű kiírásokat elhelyezni a város műemlékein. Mi a véleményetek erről? Szerintem felháborító!

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 15:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
21:13, Romániában másfél millió magyar él... Azért régen rossz Magyarországnak, ha ennél több cigány él az országunkban... Habár... Ahogy elnézem az utcákat. xD
2009. máj. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szerintem is felháborító!Magyarországon vagyunk,ezért szerintem kötelessége lenne magyarul is kiírnia mindent.Az már más kérdés,ha a magyar mellett angolul és németül is ki akarja írni,mert ahoz joga van,hogy olyan nyelveken írja még ki a magyar mellet a szövegeket amilyen nyelveken akarja,de szerintem kötelező magyarul is kiírni.
2009. okt. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2009-10-04 13:44-es. Azt ugye tudod, hogy Kolozsvár nem Magyarországon van? :D
2010. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Senkit nem erdekel, hogy magyar fold volt az elott. Miert kene kiirniuk magyarul is? Az csak jo erzes lett volna magyarok szamara de ezt nem fogjak megadni azert sem.
2013. okt. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!