Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért tartanak annyira az...

Miért tartanak annyira az iszlám országoktól?

Figyelt kérdés
Inkább barátkozni kellene velük.
2012. jan. 29. 16:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha vallási vezetők irányítanak egy országot, művelhet cifra dolgokat. Lásd a középkort.
2012. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

mert nem akarják befogadni az "Usa féle áll demokráciát"

és felismerték, hogy a nagyhatalmak ellehetetlenítő bekebelező hadjáratot folytat az iszlám ellen!

amúgy meg amit az ember nem ismer attól fél!

2012. jan. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=P9cREpSgBL4


De ez még semmi. Például sok iszlám országban azt tanítják, hogy a dinoszauruszok csontjait Allah küldte, hogy próbára tegye az emberek hitét stb...

2012. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

és a Jehovák szerinted miben hisznek??

azt hiszik azért pusztultak ki a dinoszauruszok mert nem fértek fel Noé bárkájára!

2012. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Azért, mert pár országtól eltekintve (Törökország, Libanon, Tunézia) primitív bigott emberek lakják, a demokmráciát és az emberi jogokat hallomásból sem ismerik és a 21. századra sem küzdötték át magukat a vallás nevű nyavalyán.

A helyzet javulóban van, sok helyen már van egy városi reformista fiatal réteg. Ez alól kivételnek számítanak az öböl-menti országok, na olyan torz társadalmak sehol nincsenek. Aki helyinek születik, arról gyakorlatilag egész életében gondoskodik az állam úgy, hogy semmit nem kell dolgoznia, max annyit, hogy katalógusból kiválasztja az esti kelet-európai prosti adagot. A nők pedig amikor tehetik, nyugat-európai bevásárlóutak ürügyén menekülnek ezekből az országokból, mert Európában nem kell a négy fal között vagy vastag abajában ötven fokban lenni. A vendégmunkások, akik a népesség kb háromnegyedét alkotják olyan embertlelen körülmények között élnek, hogy még a bangladesiek is csak azért maradnak, mert így el tudják tartani az otthon éhező családjaikat.

Érdekes helyzet Irán is. 1979-ig egy rendkívül nyugatias ország volt, nagyon gazdag történelemmel és kultúrával. Azóta viszont még az iszlám világban is talán ott a legidiótább a vezetés.

2012. jan. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
#4: Pontosan és ha a Jehovák többséget alkotnának, ugyan olyan elbszott világban élnénk, mint az Iszlám világ.
2012. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy az iszlamistaknak vagy a szelsojobbnak az agyreme ugy fogalmazni, hogy mi felunk az iszlam orszagoktol.

EGY NYAVAJAT!

De van NEHANY iszlam orszag -pld Iran - akik azt szeretnek, ha a vilagon mindenutt a muzulman vallas lenne az ur.

Ami engem illet, en nem szeretnem, hogy a hazamban ne en legyek az ur, hanem valami ajatollach. Ez nem felelem, hanem egyszeruen NEM AKAROM. Es ezert teszek ellene.

2012. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom melyik agybeteg terjeszti, hogy irán a muszlim világ uralomra tör! Egyszerűen nem tűri, hogy beleszólnak amit csinál és ez nem tetszik a nyugatiaknak. Iraq-ot is azért verték szét mert nem tetszett a politika!

Egyszer nem mondták az iráni vezetők, hogy pl Magyarország térjen át az iszlámra!

2012. jan. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Nem tudom melyik agybeteg terjeszti, hogy irán a muszlim világ uralomra tör!"


Maga Ahmadinezsád mondta

2012. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

elolvastam a 2005 beszédét és sehol sem olvastam, hogy a világra akarják kiterjeszteni az iszlámot!!!!

csak annyi a lényeg , hogy az amerika elnyomás és cionista nélküli világot akarnak és kiállnak palesztína felszabadítása mellet! nem támogatom iránt, de egy elnyomó bankár Usa-Izrael-t se szívesen tűrnék.

2012. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!