Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ukrajna Eu tag lesz valaha?

Ukrajna Eu tag lesz valaha?

Figyelt kérdés

Hát én nem tudom, az oroszokkal nincsenek túl jóban, szerintem az Eunak is vannak vele problémái, na meg ha csatlakozik, az Eu és Oroszország határos lesz.

Viszont nem elhanyagolható, hogy természeti kincsekben gazdag(Donyeck medence) és elég nagy területű ország.


2012. jan. 30. 21:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%

Mi talán haragszunk az oroszokra? Rendszerváltás után széthulló Szovjetunió tagállamai már nem bírták biztosítani a felvevőpiacot, például Magyarország számára, ezért nyugaton kerestünk piacot, így például most Németország az egyik fő export országunk.

Ukrajna, Moldova és Fehéroroszország álláspontja még ismeretlen. Valószínűleg várnak, és amíg nem teljesítik az EU-s kritériumokat, nekik mindegy. Inkább pártatlanok maradnának.

2012. jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Az ukrán társadalom EU-párti. A pártjaiknak a fele is az. Szerintem előbb-utóbb csatlakozni fog.
2012. jan. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
4%

Teljesen mindegy, idővel az EU összeolvad a FÁK-kal és létrejön egy Eurázsiai Unió. Az EU, és az Eurázsiai Unió is csak egy átmeneti állapot, egy új teljes világrend felé, amelyben globális szervezetek alatt lassan lebontják a nemzetek önrendelkezését és létrehoznak egy világállamot egyetlen valutával, határok nélkül, nemzetek nélkül, és nemzeti öntudat nélküli világpolgárokkal(cosmopolitákkal). A világban ennek előfutárai az ENSZ, IMF és a különböző globális szervezetek, melyek fáradhatatlanul munkálkodnak ennek az új világrendnek a létrehozásán.

Tehát a kérdés nem releváns, még olyan sem lesz, hogy Ukrajna meg Magyarország meg EU.

Ha érdekel a kérdés ebből a filmből többet is megtudhatsz: [link]

2012. jan. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
33%
Nekem tetszik a világállam. Nem lennének háborúk.
2012. jan. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 hollófernyiges ***** válasza:
100%

"az Eu és Oroszország határos lesz."


Már régen határos Finnországgal meg a balti államokkal.

2012. jan. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igaz el is felejtettem
2012. jan. 31. 08:13
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak Oroszországgal egyszerre, vagy ha ellőtte szétszakad.


"Nekem tetszik a világállam. Nem lennének háborúk." ;-)

CSAK kis millió polgárháború. Vagy az nem számít???

2012. jan. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

"CSAK kis millió polgárháború. Vagy az nem számít???"

Csakis a nacionalisták miatt lenne, az ő nemzetszeretetük hasonló a vallásokhoz, itt az imádat tárgya a nemzet. Amúgy meg ki nem sz@rja le a nemzetet, emberek vagyunk, mindanyian Afrikából jöttünk.

2012. jan. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ukrajna sosem lesz EU-tag! V. Janukovics, Ukrajna elnöke nagyon oroszbarát, mindent megtesz, hogy az Orosz Föderáció tagja legyen, de mindegy ki van az ország élén, mert Ukrajna, Fehéroroszország mindig is orosz érdekszféra volt.
2012. jan. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"mindanyian Afrikából jöttünk." ;-)


Amúgy a polgárháborúknak mindig anyagi okai (is) vannak.

Forradalom csak éhez mellett, de nem csak az éhez miatt tőr ki, háborút meg mindig anyagi javak miatt, de nem csak a pénzért vagy földért vagy más vagyonért indítanak.

2012. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!