Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ukrajna Eu tag lesz valaha?

Ukrajna Eu tag lesz valaha?

Figyelt kérdés

Hát én nem tudom, az oroszokkal nincsenek túl jóban, szerintem az Eunak is vannak vele problémái, na meg ha csatlakozik, az Eu és Oroszország határos lesz.

Viszont nem elhanyagolható, hogy természeti kincsekben gazdag(Donyeck medence) és elég nagy területű ország.


2012. jan. 30. 21:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A Közel-Keletről. Csak most azt hiszik ezzel nem megutáltatják az amúgy is sokat szenvedett afrikaiakat (vagy tökmindegy nekik ez) és persze nem helyezik célkörbe a zsidókat, és az iszlámot nem emelik fel ezzel.
2012. jan. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
4%
Remélem nem. Én nem kívánom, hogy az ukránok is a mi sorsunkra jussanak.
2012. jan. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"Nekem tetszik a világállam. Nem lennének háborúk."


Édesistenem...

2012. jan. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 hollófernyiges ***** válasza:
100%

"Én nem kívánom, hogy az ukránok is a mi sorsunkra jussanak."


Tényleg milyen jó is az ukránoknak az 55 ezer forintos átlagfizetéssel, 10%os inflációval, a magyarhoz képest 40%-nyi egy főre eső GDP-vel meg a 16 ezer forintos minimálbérrel.

2012. jan. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"A Közel-Keletről. Csak most azt hiszik ezzel nem megutáltatják az amúgy is sokat szenvedett afrikaiakat (vagy tökmindegy nekik ez) és persze nem helyezik célkörbe a zsidókat, és az iszlámot nem emelik fel ezzel."

Miért beszélsz hülyeségeket!! Az afrikai származás tudományos tény!

2012. jan. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
szerintem is úgy van, ahogy Invesztor írta: Janukovics idején sosom lesz Ukrajna EU-tag. Julija Timosenko még az EU felé húzott, de hát most mi van ott?!:)
2012. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
55%

A Közel-Keleti származás (is) tudományos tény.


Amúgy sok forrás úgy fogalmaz: Ma már kevesen vitatják, hogy az ember Kelet-Afrikából származik.


De érdekes sok neves kutató mégis csak a közel-keleti származás mellet érvel.


Ez a kelet-afrikai származás most egy ilyen erőszakolt baromság. A tények többsége már ellent mond neki, de nagy felsülés (is) lenne feladni az afrikai bölcső elméletet.


Érdekes a majmoktól való származást már feladták, de ehhez még ragaszkodnak. Ugyanis egyetlen érv szólt Afrika mellet, hogy Ázsiával szemben ott ember szabású majmok is vannak. Azóta megtudtuk Ázsiában is voltak emberszabású majmok, és azt is, hogy semmi közük az ember származáshoz.

2012. febr. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

ma 03:01


Nagyon sötét vagy, öregem! Sosem volt majmoktól való származás, jobb ha tudod. Olyan tény van, hogy a majmoknak és az embereknek közös őse volt. És csak a valláskárosult, estimese szintű teremtésben hívők hiszik (mert sosem volt tény), hogy a közel-keletről származnánk. Meg egyébként is afrikában lelték fel a fosszíliákat. Ja, hogy te abban nem hiszel, kedves, szektás, jehovás hozzászóló?! Hát így jártál!

2012. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Azóta megtudtuk Ázsiában is voltak emberszabású majmok, és azt is, hogy semmi közük az ember származáshoz."

Ehhez semmi köze, te agyhalott! A fosszíliák, amik az ember ősétől származnak, Afrikában találhatóak.

2012. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Sajnálom. 1.) Agyhalott és koponya mosott baráűtiam azok az afrikai foszilliák már rég hamisnak bizonyultak. 2.) Nem vagyok keresztény. 3.) Ti szektásodtatok be, a világ agymosási rendszerébe.
2012. febr. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!