Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most olvastam egy NBC News...

Most olvastam egy NBC News jelentest Izrael valoszinu tamadasarol. Velemenyek?

Figyelt kérdés

[link]

Roviden a lenyeg: Ha Izrael a nyarig tamad, akkor valoszinuleg nem tuzi ki celul az irani atomfegyver ipar TELJES lerombolasat, hanem csak kb. 2 evvel valo visszaveteset. Amerikai ertekeles szerint Izrael hasznalna a Jeriho2 -t, ami kenyelmesen el tudja erni Iran kulonbozo pontjait, es termeszetesen hagyomanyos toltettel felszerelve. Vannak olyan velemenyek is, hogy esetleg a MOSZAD egy kis foldi akcio csoportja is reszt venne a tamadasban, elsosorban az akcio biztositasa erdekeben.



2012. febr. 4. 19:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Vélemény? Hát így is sokan nem szeretik a zsidókat, szerinted egy nyílt támadás után mennyire fogják kedvelni őket? Én szerintem valami olyan színjáték megy az egész világban amit mi statiszták nem értünk, és csak a felvonás után értesülünk róla. Már nem lehet hinni senkinek!
2012. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom melyik ország felső vezetői skandáltatják a néppel, hogy death to israel. Nem tudom mit szólnának egyesek, ha a németek skandálnák, hogy halál magyarországra...
2012. febr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%
Remélem is, hogy kiiktatják Irán készülő atomlétesítményeit, katonai potenciáljának egy jó részét. Irán csak ne játszadozzon nukleáris fegyverekkel. A lehetőséget sem szabad nekik megengedni, hogy esetleg megtehessék.
2012. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

Remélem, hogy nem lesz háború ott sem és sehol máshol sem.

Normális ember nem akarhat vérontást.


Az utolsó válaszhoz meg annyit hozzáfűznék, hogy én sem tartom jónak, hogy Irán atomfegyverre tesz, tehet vagy már tett is szert, de Izraelnek akkor miért lehet? Mára már teljesen egyértelművé vált, hogy van neki.


És az atomhatalmaknak miért lehet? Miért ők szabták meg, hogy kinek lehet és kinek nem?


Az lenne a megoldás, hogy senkinek se, vagy urambocsá akkor mindenkinek, mert így hol érvényesül az egyenlőség?


De a legjobb lenne ha senkinek sem lenne.


Háború meg se Izrael és Irán között, se sehol se legyen a világon senki kezdeményezésére se!

Bár látom az előttem hozzászóló kívánatosnak tartja a háborút.

2012. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
15%

Á, semmi különös. Izraeli agresszió? Rendszeresen előfordul, nincs hírértéke.


Izrael egy kalózállam, időnként elkövet agressziókat. Nem kell ezen meglepődni.

2012. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
58%

# 4/5 gondold végig mennyire lenne jó ha al-kaida és hasonló szélsőséges terror szervezetke kezébe lenne egy atombomba.

Irán ugyan ez.

2012. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
18%

"al-kaida és hasonló szélsőséges terror szervezetke kezébe lenne egy atombomba"


Az USA nevű szélsőséges állam kezében is van atombomba, ez jóval aggasztóbb. Ők már használták is.


Az se túl megnyugtató, hogy a sokszoros agresszor, az Izrael nevű terrorista állam is rendelkezik atomfegyverrel. Nem csodálom, ha az Izrael által fenyegetett országok igyekeznek atombombához jutni. Csak a megfelelő erő felmutatásával lehet Izraelt rákényszeríteni arra, hogy civilizáltabb hangnemet üssön meg.


Nagyon jellegzetes, ahogy a GYK egyik topikjában néhány napja az izraeli hozzászólók kijelentették: Izraelre nem érvényes a nemzetközi jog, mert erős.


Majd ha Iránnak is lesz atombombája, akkor ez a fajta pofátlanság véget ér. Izrael is kénytelen lesz egyenlő félként tárgyalni azokkal az országokkal, amelyeket eddig terrorizált.

2012. febr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%

Mert Izrael aztan 60 even at hude terrorizalta Irant!

Aki lott (pontosabban lovetett es lovet) a masikra, az Iran: a Hizballa es a Hamasz irani fegyverekkel, irani parancsra lovik az izraeli varosokat.

2012. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%

18:12


"Az se túl megnyugtató, hogy a sokszoros agresszor, az Izrael nevű terrorista állam is rendelkezik atomfegyverrel. "


Engem nem zavar. Izrael sohasem fog pusztán vallási őrülettől vezérelve atombombákat szórni más országokra, az iráni rezsimtől ugyanez simán kitelhet.


"Nem csodálom, ha az Izrael által fenyegetett országok igyekeznek atombombához jutni. Csak a megfelelő erő felmutatásával lehet Izraelt rákényszeríteni arra, hogy civilizáltabb hangnemet üssön meg."


Izrael az, amelyet folyamatosan fenyeget és el akar pusztítani a környezete. Iránt senki sem fenyegeti.


"Majd ha Iránnak is lesz atombombája, akkor ez a fajta pofátlanság véget ér. Izrael is kénytelen lesz egyenlő félként tárgyalni azokkal az országokkal, amelyeket eddig terrorizált."


Hahaha. Nem veszed észre, hogy szénné égeted magad ezzel az iszlamista dumáddal? :))) Mellesleg Iránnak sohasem lesz atomfegyvere, ne reménykedj benne. Izrael pedig megfelelő katonai és civilizációs-technikai fölényben van a környezetével szemben, a rátámadó arabokat mindig szégyenteljesen elverte, ez ezután sem fog változni.

2012. febr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
16%

18:41


Ott voltál, amikor az irániak megparancsolták?

2012. febr. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!