Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hallott valaki arról az EU-s...

Hallott valaki arról az EU-s előírásról, hogy kötelezik az apukátt is, hogy legalább egy hónapot a GYES-ből ő vegyen ki, mialatt az anyuka visszamegy dolgozni?

Figyelt kérdés
Aztán persze visszamehet anyuka GYES-re, ez egy hónap - de ekkora ökörséget...
2012. febr. 19. 19:29
 1/6 A kérdező kommentje:
*apukát, bocsánat, elgépeltem...
2012. febr. 19. 19:29
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted érdekel valakit, ha az Eu fejtetőre is áll? Én lefostam mindig.
2012. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Engem érdekel, mert nálunk ezt be akarják vezetni kötelező módon (Románia), és én áprilisban fogok szülni. Egyébként tényleg lefosom az eu-t...
2012. febr. 19. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kötelező pl GYES-re menni. Az csak egy lehetőség. Ugyan, mondj már olyan nyugati országot, ahol van GYES?

Köze hozzá az EU-nak ?

2012. febr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van. De tegnap minden médiában megjelent a hír, miszerint az éves szabadságból egy hónapot kötelezően az apa kell kivegyen...
2012. febr. 20. 09:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez megint csak egy feldobott terv, mint oly sok minden. Az éves szabadság meg nem a GYES. Jár minden családnak a gyerekek után plusz szabdság nap.
2012. febr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!