Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek jogos a népességko...

Szerintetek jogos a népességkorlátozás? Kína megtette, India is megtehetné? ( igaz nem diktatúra van )

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
jogos... ittis bekéne vezetni 3 gyerek után nem kap semmit... nekem be ne mesélje már bárki is hogy a cig....széntabletták azért szülnek 10-20 kölyköt mer szeretik a gyerekeket.. ki se jön az anyjából oszt már kefél...úgyhogy ez a korlátozás jogos nem is kicsit.. csak kár, hogy itt nincs ilyen
2012. febr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó vannak normálisak is köztük de "aki nem dolgozik ne is egyék". Indiában viszont le kellene csökkenteni szerintem a népességet 700 millióra.
2012. febr. 19. 21:21
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Olyan dolgot is hallottam hogy a cigány nőstény ütötte a saját hasát hogy sérült legyen a gyerek , így több segélyt kap.
2012. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Tactical ***** válasza:

Mivel a korlátozás az élelmiszer hiány, és a még mindig erősen jelenlévő elmaradottság miatt nem akarják, hogy még többen legyenek. Szerintem ezt meglehet érteni.

A probléma csak az, hogy később 5-ször annyi nyugdíjas lesz mint dolgozó ember.

Valószínű, hogy valamilyen módon Indiában is lesznek korlátozások.

India népsűrűsége 335,7 fő/km², szóval idejelenne korlátozni a népességet, mert a végén még megfulladnak.

2012. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt nem mondod komolyan? Hogy lehet valaki ilyen? A kutyámat se bántom........
2012. febr. 19. 21:28
 6/12 A kérdező kommentje:
India saját magát fogja megfojtani. Hiszen nem tudja saját magát eltartani. Segélyeken meg végtelenségig nem élhet. Vagy mégis?
2012. febr. 19. 21:30
 7/12 Tactical ***** válasza:
Indiának erősebb gazdasága van mint szerintem sokan hinnék. ő és a többi Távol-keleti ország nagy része Japán továbbpasszolt "szemétjéből" fejleszti a gazdaságát, és igen szépen.
2012. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De dekkán fensík nem bír többet termelni se a gangesz völgye.
2012. febr. 19. 21:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Mit érnek a gazdasággal ha szomjan halnak? Amennyire tudom Kínának is csak azért kell Tibet mert onnan erednek fontosabb folyói. Indiában meg már gondok vannak a vízellátással.
2012. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Kína megtette, India is megtehetné?"


Kína megtette és ezzel katasztrofális hibát követett el. India megtehetné, önkéntes alapon csinálta is egy ideig, de nincs rá különösebben nagy szüksége és nagyon helyesen nem is erőlteti.

2012. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!