Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hány év múlva lesz egységes EU?

Hány év múlva lesz egységes EU?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 19:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%
Soha nem lesz egységes az EU, és ebbe is fog belebukni. A nemzetállamoknak nincs jövőjük.
2012. márc. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%

Előző:

Most akkor nem lesz egységes az EU (a nemzetállamok miatt), vagy elbuknak a nemzetállamok (és létrejön az egységes EU)?

Nem tudlak értelmezni.


Az biztos, hogy a nemzeti kultúrák, mint pl. a magyar kultúra és a nyelv is kihalásra ítéltetett.

Ha lesz közös államszervezet, kormány és közös nyelv, hozzá mindez elég ideig fennmarad, akkor a nemzeti nyelvek és kultúrák szépen lassan eltünedeznek.

Erre mondjuk kevés esély van, de a magyar kultúra mára a nyelvet kivéve szinte teljesen eltűnt, csak nyomokban maradt még itt-ott, de az is eltűnőben van.

A magyar nyelv is egyre kevésbé lesz meghatározó "Magyarországon", mert egyre több gyerek egyre korábban kezd idegen nyelvet tanulni, amivel majd "jobban boldogul", aztán majd a kétnyelvű családok száma nő meg, végül a magyar nyelv akkor már csak alig-alig felismerhető roncsát esetleg hobbiból tanulják páran, végül teljesen kihal.


Ehhez EU nélkül is szerintem legfeljebb kb. 200-300 év kell majd a jelenlegi "trendek" szerint.

2012. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%

ma 19:11


Ekkora baromságot régen hallottam! Szerintem valami szélsőjobbos román, vagy FICO párti szlovák lehetsz, aki megtanult magyarul.

Közép Európában mi rendelkezünk az egyik legnagyobb kultúrával, leggazdagabb nyelvvel. Persze sokan szeretnék, ha eltűnnénk innen, de nem fogunk, előbb fog a fajtád eltűnni és kipusztulni!

2012. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem vagyok sem szélsőjobbos, sem román, sem szlovák.

Magyar vagyok, és leírtam a véleményem azok alapján, amit látok és hallok.

Sajnos erre a következtetésre jutottam.

Elszomorító.

2012. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#13: Te meg jobban tennéd ha kicsit alámerülnék a gondolkodástörténelemben és mondjuk utánaolvasnál kicsit annak amiről véleményt nyílvánítassz. Ajánlom figyelmedbe a hegeli dialaktika rendszerének alaposabb tanulmányozását: [link]


Nem volt olyan nép a történelem során amely örökké létezett volna.

2012. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

„A nemzetállamoknak nincs jövőjük.”


Akkor a fehér embernek sincs.

2012. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!