Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok a Holdra szállás...

Nicothyn kérdése:

Mit gondoltok a Holdra szállásról?

Figyelt kérdés
Tudom, régi téma, de szerintetek valóban egy egyszerű csalás volt az egész? Ugye teljesen megmagyarázható, hogy Amerika és Oroszo. versenyében muszáj volt erősebbnek tűnni, de tényleg egy stúdió csupán az ismert Hold? :)
2012. márc. 19. 15:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

ma 06:45


Rosszul látod! A sok Apollo programból csak egy-kettő volt kudarc. De most komolyan, mit nem lehet megérteni azon, hogy a Hold egy kietlen, halott bolygó, ezért nincs is rajta annyi érdekesség. Amit emberesen meglehetett azt meg is vizsgáltak, csak további bohóckodásokért kiadni iszonyatos összegeket, baromság.

2012. márc. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 titak ***** válasza:

Ma is sokam a "holdon élnek" közülünk.

Vicc nélkül: szerintem is jártak a holdon az amerikaiak, a kérdés az, hogy az oroszok miért nem?!

2012. márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Még az Állítólag-ban is "tesztelték" a holdraszállást, a felvételek alapján. Pl mikor tárgyat ejtenek le, stb.

Egyetértve az előttem szólókkal:

Rengeteg pénz, számítás, ember, stb. egy holdraszállás; megint menni felesleges, voltunk ott többször is, köveket, is hoztunk, szétnéztünk.

Mostmár valóban távolabbi célpontok felé kell koncentrálni.


És hogy a szovjetek miért nem mentek?

Az amerikaiak megelőzték őket, most minek nekik is menni? Jobbat akartak elérni.

Vegyünk egy egyszerű példát:

Versenyeztek ketten (vagy többen) egy pontszerzős játékban.Valaki szerez pl. 70 pontot. Neked mi a célod? 70 pontot szerezni, hogy egyenlíts? Nem. Hanem hogy min. 71-et, hogy Te legyél a nyerő :)

2012. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!