Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael a világ legerkölcsösebb...

Izrael a világ legerkölcsösebb országa?

Figyelt kérdés

Liberman azt állította, hogy "Izrael a világ legerkölcsösebb országa", noha "olyan terroristák ellen kényszerül küzdeni, akik beágyazódtak a civil lakosságba". Az izraeli hadsereg pedig "mindent megtesz annak érdekében, hogy ne bántsa a terroristákat védelmező polgári lakosságot".



[link]


[link]


2012. márc. 20. 15:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom mennyire erkölcstelen , de azt igen , hogy a kuruc-info a világ legerkölcstelenebb oldala.
2012. márc. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
Most komolyan, ha ezt olvasod, és felháborodsz rajta, annyi a teendőd, hogy keresel egy rendes hírportált ugyanezzel, és azt linkeled be. A kurucinfót senki nem veszi komolyan. Egyébként nincs olyan, hogy egy ország erkölcsös, így a kérdésed értelmetlen.
2012. márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Van egy ismerősöm aki kint dolgozik házvezetőnőként egy gazdag zsidó családnál és elég rendesen megfizetik.Itthon gazdagnak számít.
2012. márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%
Jah igen , meg szinte családtagként bánnak vele.
2012. márc. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem én állítottam, hogy Izrael a világ legerkölcsösebb országa, hanem Avigdor Liberman, az izraeli diplomácia irányítója. Ebből is kiderült, hogy a cikket el sem olvastad, csak fújolni tudsz rá. A kuruc.info-t nagyon is sokan komolyan veszik, a legolvasottabb jobboldali hírportál. Mellesleg az MTI hírei alapján készültek a kurucos cikkek.
2012. márc. 20. 17:14
 6/23 anonim ***** válasza:
65%
A kurucinfót nem kell mindig komolyan venni.Az olyan mint a Blikk , egy pletyka lap ami nagyon elferdíti , eltúlozza a híreket.
2012. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Konkrétan most mit és hogyan?
2012. márc. 20. 17:24
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
A kurucinfo a humor nélküli emberek napiszar-ja. Tájékozódk objektív híroldalakról.
2012. márc. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%

Nekem egyszer volt kapcsolatom izraeliekkel, egy olasz nemzetközi fesztiválon voltam a közreműködők között.


Baromi nagyképűek voltak, azt hitték nekik mindent szabad, és rinyáltak ha valami nem úgy történt ahogy ők akarták. Utálta őket az összes szervező és az összes közreműködő.


Még egy vicces anekdota is született az egyik olasz főszervező által. Odajött hozzánk, dumáltunk vele, majd elindult, mi meg kérdeztük, hogy: "Where are you going?"

Ő meghátrafordult és elmélyített hangon válaszolt, hogy: "I'm going to kill some jews!"

:D


Szóval nekem csak rossz tapasztalatim vannak velük, azok alapján nem tűntek erkölcsösnek.

2012. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Az, hogy mit mond egy diplomata, semmit nem jelent. Ha Orbán azt mondja, hogy mi vagyok a legerkölcsösebb országa, akkor is ugyanígy felháborodnátok, vagy csak egy politikus túlzásának tartanátok?
2012. márc. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!