Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha valaki tagadja a holokauszt...

Ha valaki tagadja a holokausztot, az miért büntethető, és mennyire? úgy hallottam, hogy több évet is lehet kapni érte! Vagy itt a szabad vélemény nem számít? Izraelben 5 évet kapsz ha keresztény evangéliumot terjesztesz!

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A véleményed szabad. Itt az számít hogy mennyire akarod terjeszteni!

vagyis ha itt a GYK-ban leírod hogy szerinted nem volt holokauszt akkor nem indítanak eljárást de ha megírod egy nagy újságban hogy az egész csak kamu akkor igen. Mármint elméletben. mert azért sokszor akkor sem.


De sok ilyen van csak az emberek sokszor nem is figyelnek rá! Vagy a másik oldal hogy túllihegik!

Lásd a vörös csillag esete amit le kellett venni egy nyilvános Karácsonyfáról mert önkényuralmi jelkép! Aztán kiderült hogy az amcsik küldték ajándékba... :)) Na azon jót röhögtem :))

Vagy amikor a Jobbik megkoszorúzta a zsidó emlékművet tévedésből! Na ot meg fetrengtem a röhögéstől!! :D


De komolyra véve a szót. Pl most volt vita hogy a franciáknál a kurd népírtás tagadása is büntetendő lesz.

Izraelben a meg vannak keresztény templomok úgyhogy "egy csöppet" túlzásnak érzem amit írsz hisz nem logikus...

2012. márc. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Izraelben 5 évet kapsz ha keresztény evangéliumot terjesztesz!


Mi a forrás?

2012. márc. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
valami Ted pike vagy hogy hívjàk '' a zsidósàg igazi arca'' dokumentum filmben mondta, nem azt mondom elhiszem minden szavàt, de ki tudja. csak azon a véleményen vagyok, hogy az egyész történelem meghamisítható
2012. márc. 21. 14:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mar megint egy holokauszt kerdes, es megint NEM ZSIDO-tol.
2012. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

- A dokumentumfílmek meghamisítják a tényeket és hazudnak a holokausztról!!

- És ezt honnan tudod?

- Egy dokumentumfílmből....


Remélem érzed hogy hol sántít a dolog.

Megnézel egy dokumentumfílmet amiben elmondják hogy más dokumentumfilmekben látott dolgok valójában hamisak és majd ők megmutatják hogy mi az igaz!


Csak azt tudom mondani, ha nem hiszel a "sima" dokumentumfílmekben akkor legalább a "leleplező" dokumentumfílmeket is kétséggel fogadd!


Ma már minden bokorban találsz egy leleplező videót amin akár "igazi zsidó" leplezi le a zsidók ármánykodását! Nem azt mondom hogy nem lehet igaza csak azt hogy ugyan úgy kétkedve fogadd mint a többit.


De ez szimpla őszichológia! Ha egy pletykalapban olvasol valami nem biztos hogy elhiszed de az emberek nagy része el fogja!!

De ha valaki odaáll és azt mondja "ez egy dokumentumfílm" na akkor könnyebben bekajálod a legnagyobb baromságot is!


Szóval csak kétkedően... Minden dokufilm felé!!!

2012. márc. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Izraelben NEM kapsz 5 évet, ha keresztény evangéliumot terjesztesz. Viszont Szaúd-Arábiában simán.
2012. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak egy egészen kis logika kell ennek a belátásához. Támogatná-e Izraelt teljes mellszélességgel olyan fundamentális keresztények, mint pl. George W. Bush, vagy Rick Santorum, ha ott üldöznék őket?
2012. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" Izraelben 5 évet kapsz ha keresztény evangéliumot terjesztesz!"


Izraelben 9 hivatalosan elismert keresztény egyház működik, akik teljes szabadságban működnek vallási ügyekben.

Szóval ez egy ordas nagy hazugság.



"valami Ted pike vagy hogy hívjàk '' a zsidósàg igazi arca'' dokumentum filmben mondta"


Na ja, a youtube-os "dokumentum filmek". Lassan komolyan gondolkozom, hogy én is feltöltök mindenféle ordas nagy böszmeséget, mint "dokumentum film" a youtube-ra, és ezek után mindig ezekre fogok hivatkozni, hogy de hát youtube-on láttam róla "dokumentum filmet".


Ted Pike elég sok mindent összehazudozik abban a filmben (az igazi címe egyébként Izrael másik arca, egyszer anno, még talán gondolkozóónak elkezdtem pontokba szedve felsorolni a durva tévedéseit / hazugságait, vagy egy oldalt teleírtam, utána belefáradtam és abbahagytam - a filmből még nem ment le az első negyedóra...)

2012. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!