Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hol érdemes új életet kezdeni?...

Hol érdemes új életet kezdeni? Mely országokban. Bárhol a Földön, ahol angolul beszélnek, s elég addig, amíg pl. megtanulom az adott ország nyelvét, ha netán nem az angol a hivatalos nyelv.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 12:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
51%
Megyünk együtt new yorkba?
2012. ápr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Mit értessz az alatt hogy "új életet kezdeni"? Sok féle életmód van, de a legnépszerűbb célpontokban, mint pl. Anglia, USA elég drága a megélhetés ahhoz hogy nyugodt szívvel ajánalni tudja az ember egy átlag emigrálónak. Fontos az is hogy milyen végzetséged van és mik az elvárásaid, illetve hogy miért szeretnél elmenni Magyarországról.
2012. ápr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%
Új-Zélandot ajánlom, az ország 30% füvezik.
2012. ápr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
33%
Hollandiából kiindulva én nem mennék füves helyre, a bűnügyi statisztikából kiindulva.
2012. ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
az északi országokban magas az életszínvonal, ezért megéri ott új életet kezdeni, de hideg van. ha délre mész, az vidámabb, csak eleve nagy a munkanélküliség. ha tudnék németül, én berlinbe emigrálnék, azt hiszem.
2012. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Persze, megyünk New Yorkba. Mikor indulunk?


Olyan helyre gondoltam, ahol alacsony a munkanélküliség, szakma nélkül, de jó angollal, nőként.

Nem a sok pénz a cél, csak egy nyugodtabb, boldogabb élet.

2012. ápr. 5. 13:24
 7/28 Alfred Stokes ***** válasza:
100%
Hali! Egyiptomban még a legkisebb gyerek is beszél Angolul. Igaz a lakosság nagyobb része szegény, de legalább jó idő van és ott a tenger is. Ja, meg férfi uralom van ( a szállodákban még a takarítók is férfiak...:( ) Ismerek olyat aki ott kezdett új életet, ő idegenvezető...(imádja az országot) Nekem annyira nem jött be, persze csodálatos dolgokat láttam mint turista.
2012. ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Szakma nélkül sehol sem lesz nyugodt és könnyű életed, ezt garantálom. Hiába 1000 €+ a minimálbér egy nyugati országban, amikor ennek legalább felét el kell költened lakhatásra, akkor gyakorlatilag ugyanúgy élsz, mint itthon. Ha viszont keresett szakmád van, jól megy a nyelv, akkor bárhol jól megélhetsz.
2012. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem Magyarországon.
2012. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Egyéb más ötletek? Ahol viszonylag stabilnak mondható a gazdaság.
2012. ápr. 5. 16:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!