Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit csinálna az EU ha a...

Mit csinálna az EU ha a Jobbik ilyen törvényeket vezetne be? Szerintem felháborító.

Figyelt kérdés

[link]


A jobbik börtönbe záratná a melegeket? Én ugyan egy meleg fiatal vagyok, de soha az életbe nem tettem semmi rosszat, semmit, amivel kiérdemelném a börtönt. Próbálok hasznos tagja lenni a társadalomnak, egyetemre járók, jó tanulmányi eredménnyel.


Mi lenne az Európai Unió (vagy ha már mindenbe beleavatkozik akkor az USA) véleménye arról, ha a Jobbik a hatalomra kerülésekor ilyen törvényeket vezetnének be? Én egyszerűen nem értem, hogy hogyan lehet ilyen ókori, közfelháborodást keltő törvényeket akár csak felvetni....


A normális melegek is elítélik a melegfelvonulást, én sem értek azzal egyet. De a Jobbik megint azt akarná, amit Hitler rendezett Auschwitzban??

Durva hasonlítás tudom, de van benne némi igazság.



NEM PROVOKÁCIÓNAK SZÁNOM !!!

Csak egyszerűen nem értem, hogy miért kell még jobban lejáratni a világ előtt Magyarországot ilyen ötletekkel.



Mit csinálna az EU ennek hallatán vagy láttán? Mert szerintem nem hagynák szó nélkül...


2012. ápr. 21. 11:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Már volt ilyen kérdés, olvasd el a válaszokat vagy kommentálj itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__partok-kormanyzas__2..
2012. ápr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%
Azt mondaná, hogy belügy, ahogy a szlovák állampolgársági törvényre is :P
2012. ápr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Vajon Morvainak mi lehet a véleménye a fenti javaslatról?

[link]

2012. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Miféle jobbik hatalomra kerülésről beszélsz? Attól azért messze vagyunk
2012. ápr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
8%
Több arab országban van ilyen törvény, mégis tojnak rá. Az Eu meg híres az inkompetenciájáról, lásd a szlovák nyelvtörvények, a Benes-dekrétumok megújítása stb. Felszólítanák a kormányt, hogy ne csinálja ezt, mert összeráncoljuk a szemöldökünk és kb ennyi.
2012. ápr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%

Amúgy megnézve a cikket, mert félrevezető a cím.


"A tervezet szerint a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki „más azonos nemű személlyel folytatott szexuális kapcsolatot (fajtalanság), illetve egyéb más szexuális magatartászavart nagy nyilvánosság előtt népszerűsít, bűntettet követ el, és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."


Ez még jogos is.

2012. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%

"Miféle jobbik hatalomra kerülésről beszélsz? Attól azért messze vagyunk"


jaja, még 2 hosszúúúú év :(

2012. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%
Semmit. Egy ilyen viccpárt sosem fog hatalomra kerülni. Legfeljebb puccsal, vagy külföldi segítséggel, mint anno a nyilasok. Akkor viszont hónapok alatt végük lesz, mint a botnak (fizikai értelemben is).
2012. ápr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%

"Egy ilyen viccpárt sosem fog hatalomra kerülni."


Ne vegyél rá mérget ;) Fiatalok körében 1%-kal van lemaradva a fidesztől, az MSZP-t már rég beelőzte a biztos szavazóknál. és bizony az öregek hullanak, és jönnek a fiatal (nem gyepes) szavazók ...

2012. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Az a baj, hogy ha ezek hatalomra jutnak kérdező, neked ez lesz a legkisebb bajod, az összeomló külkereskedelem, a demokrácia azonnali felszámolása, meg a gettósítás mellett. Tartalékolj valutát, és legyen bepakolva a bőröndöd, ezt tudom javasolni.
2012. ápr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!