Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit csinálna az EU ha a...

Mit csinálna az EU ha a Jobbik ilyen törvényeket vezetne be? Szerintem felháborító.

Figyelt kérdés

[link]


A jobbik börtönbe záratná a melegeket? Én ugyan egy meleg fiatal vagyok, de soha az életbe nem tettem semmi rosszat, semmit, amivel kiérdemelném a börtönt. Próbálok hasznos tagja lenni a társadalomnak, egyetemre járók, jó tanulmányi eredménnyel.


Mi lenne az Európai Unió (vagy ha már mindenbe beleavatkozik akkor az USA) véleménye arról, ha a Jobbik a hatalomra kerülésekor ilyen törvényeket vezetnének be? Én egyszerűen nem értem, hogy hogyan lehet ilyen ókori, közfelháborodást keltő törvényeket akár csak felvetni....


A normális melegek is elítélik a melegfelvonulást, én sem értek azzal egyet. De a Jobbik megint azt akarná, amit Hitler rendezett Auschwitzban??

Durva hasonlítás tudom, de van benne némi igazság.



NEM PROVOKÁCIÓNAK SZÁNOM !!!

Csak egyszerűen nem értem, hogy miért kell még jobban lejáratni a világ előtt Magyarországot ilyen ötletekkel.



Mit csinálna az EU ennek hallatán vagy láttán? Mert szerintem nem hagynák szó nélkül...


2012. ápr. 21. 11:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
32%

Milyen demokrácia felszámolása? Most van demokrácia? Ugyan...


"De a Jobbik megint azt akarná, amit Hitler rendezett Auschwitzban?? "


Miért, Hitler Auschwitzban börtönbe záratta a homoszexualitást propagálókat? Én nem így emlékszem...


"vagy ha már mindenbe beleavatkozik akkor az USA"


Az USA egyes államaiban még a kézfogást is büntetik, ehhez szólj hozzá.


"A jobbik börtönbe záratná a melegeket? "


El se olvastad a cikket, az itt a legnagyobb gond.

2012. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
61%

"Mit csinálna az EU ha a Jobbik ilyen törvényeket vezetne be? "


Reméljük, hogy felszabadítaná az országot a középkori nézeteket valló, műveletlen és iskolázatlan, focimeccseken összehalászott, kannás boros tagsággal bíró "hatalom" alól.

2012. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%

el kell olvasni a törvénytervezetet

szó nincs arról, hogy börtönbe zárnák csak úgy a melegeket

azért mert melegek

csúsztatás

2012. ápr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
95%

Ha elolvastad volna a törvényjavaslatot,és nem csak ezt a hvgs ferdített sza.rságot,nem tetted volna fel ezt az okos kérdést.

Nem zárnák a homikat börtönbe,ez főleg a felvonulás,és egyéb NÉPSZERŰSÍTÉS ellen van

De ettől még mehettek kézenfogva,nem fog senki börtönbe zárni


Amúgy ha bevezetnék,rögtön tele lenne az ország eus jogvédőkkel,meg ultra demokratikus toleráns külföldi aktivistákkal

A tót nyelvtörvényt,meg a magyar veréseket viszont leszarják,minket lehet nyírni bárkinek

2012. ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%

kérdező mondok én jobbat:


Az USA-ba még ok se kell ahhoz h határozatlan ideig letartóztassanak, na ahhoz mit szól a világ???

felteszem az emberek nagyrésze azt se tudja h bevezettek egy ilyen törvényt..

2012. ápr. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

/"De a Jobbik megint azt akarná, amit Hitler rendezett Auschwitzban?? "


Miért, Hitler Auschwitzban börtönbe záratta a homoszexualitást propagálókat? Én nem így emlékszem.../

-------

Na grat, kicsit többet kellene tanulni. Bizony a homoszexuálisokat is lágerbe zárták, nem csak a zsidókat, cigányokat, stb. voltak még más csoportok is. A Melegeknek rózsaszín háromszög volt, a jelük, a zsidóknak sárga hatágú csillag...

2012. ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor gratulálok a szövegértésedhez, és megkérdezem még egyszer: Hitler Auschwitzban börtönbe záratta a homoszexualitást propagálókat? De még mennyire, hogy nem.
2012. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!