Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban mennyire erős...

Németországban mennyire erős a nácizmus? , illetve mennyire élnek ott Szkinhedek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Semennyire. Sőt, talán a németek utálják legjobban a nácikat a II. vh óta. Mi sem szeretjük Kun Bélát, Szálasit vagy Rákosit. A különbség annyi, hogy az ő vezetőjük az egész világ előtt leégette az országot az ideológiájával. Nagyon szélsőséges elemek persze ott is vannak, de elenyésző számban.
2012. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy tudom valamilyen szinten még mindig él, főleg a sok török bevándorló végett. És Hitlerről annyit okos ember volt mert aki 1 országgal sakkba tart egy világot az okosnak számít. Akkor Német o. csinálta ezt most az USA még se szidjuk mert így nevelték belénk.
2012. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Még mindig él. Hadd meséljek el egy példát, 4 évvel ezelőtt történt meg velem Ulmban. A szélsőjobboldali párt rendezett egy eseményt oda, szónoklatok, stb... eljött 5000 szélsőjobboldali rá. Meg 50e ellentüntető. Egy 160.000-es városba. Na ennyire utálják a szélsőjobboldaliakat.
2012. máj. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Én is német országban dolgozok már 3 éve.

Semmit nem vettem észre ez idő alatt bár van 1-2 barom kollega aki mondogatja hogy jó lenne ha hazamennék és nem jönnék vissza...

Én mindig azt mondom neki ha a MAGYAROK hazamennének akkor ki csinálná a NÉMET minőséget????

És ilyenkor röhögök egy jót ő meg elszégyenli magát.

Mert tudja hogy igazam van.

Hof város mellett dolgozok kb 1 hónapja volt egy náci demonstráció a törökök ellen(itt rengeteg van).

De nem volt balhé belőle mert sokkal több rendőr és kommandóst vezényeltek a helyszínre mint tüntetőt!!!

Ennyi rendőrt életemben nem láttam. :-)

2012. máj. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%

Na jol van azert ennyire nem kell kamuzni, van ott is boven a torokoknek meg a tobbi semmirekellonek koszonhetoen, szal ez a 5000-50000 aranyu tuntetesen jot rohogtem, gondolom nem tudsz rola belinkelni semmit!

Szeretem mikor gyakorin megy a parasztvakitas, h csak a magyarok gyulolkodoek, bezzeg a nagy nyugat.

Elmondanam neked, h nyugaton se vagnak jo pofat, ha a cigany a lepcsohazba szarik vagy a nigger megkesel az mp3 lejatszoert.

Tavaly nyaron mi volt Angliaban?

Szerinted ezek utan imadjak a feketeket?

2012. máj. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem egyértelműen benne van a vérükben a hatalomra törés, más országokon való uralkodás hajlama. Angela Merkel és az Európai Unios brigád ? Kizsigerelik a kisebbet, a nagyobbakkal azon veszekednek (Anglia,Franciaország), hogy melyikük heréli ki előbb a kisebbet. Bár igazándiból,már Németország kezdi nyeszetelni az Angliai és Francia golyókat is. Rajtunk magyarokon 2004 óta már több tucat műtétet végrehajtott.

Ebből kiindulva lehet bennük még némi nácizmus is.

2012. máj. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Attól hogy a közhangulat eléggé a bevándorlók és idegen népek ellen van még nem lesz senki náci. Tessék utánanézni, mint jelent ez a szó mielőtt bármiféle tüntetésre és véleményre rámondanátok. A szélsőjobboldali erők Ausztriában és Németországban is erősek, de neonácinak egyiket sem nevezném, még Jörg Haidert sem, pedig ő elég durván nyomta.
2012. máj. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászóló véleményén vagyok.

Még annyit hozzáfűznék viszont, hogy Németországban sem tesznek különbséget, simán lenácizzák a nemzeti érzelműeket.

2012. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

09:00!

"Na jol van azert ennyire nem kell kamuzni, van ott is boven a torokoknek meg a tobbi semmirekellonek koszonhetoen, szal ez a 5000-50000 aranyu tuntetesen jot rohogtem, gondolom nem tudsz rola belinkelni semmit!"


Igazad van, a számokban tévedtem, négy éve volt, és elég nagy felkészültség előzte meg, így valószínűleg az előre beharangozott számokkal kevertem (amik eléggé felfokozott hangulatban történtek)

De az esemény, amiről beszéltem:

[link] - „jóval több mint 10.000”-et említ

[link] - 20.000 ellentüntetőt említ

[link] - 12.000 embert említ

És ezek kb. 1000 szélsőjobbos ellen gyűltek össze. A szélsőjobbos vs ellentüntető 1:10 arány még mindig áll.

2012. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vannak ott is olyanok akik nácik úgymond de a többség nem az.A török bevándorlókat meg a legtöbb állampolgár ellenzi.
2012. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!