Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A barbár szovjet katonák...

A barbár szovjet katonák által megerőszakolt német, magyar, stb. nők mit kezdtek a gyerekeikkel?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam sokan megölték őket...

2012. máj. 26. 15:39
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
7%
A szovjeteknek ez a vérükben van mivel ők szlávok. Tudjuk hogy maga a szláv szó is a latin sclavus szóból ered ami szolgát jelent az angolban is a slave=szolga. A németek jóval felettük állnak bár ők is követtek el barbár cselekedeteket de még is egy kulturált nép annak ellenére hogy a történelem során többször álltunk velük háborúban. Ezt az itt válaszolók nehezen érthetik meg. Már beléjük nevelték a szélsőséges magyargyűlöletet ha nem is nyíltan hanem burkoltan. Mindenért a magyarok a hibásak, a magyarok megérdemelték Trianont, a magyar egy primitív nemzet és az ehhez hasonló hülyeségek. És ez rávetítődik a németekre is hiszen az utolsó magyar vezetés a németek szövetségese volt bár a háború végén nem sikerült a kiugrás sajnos.
2012. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
38%
Jó ez egy kicsit erős volt...
2012. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
93%

Az általad csodált tökéletes németekről egy történet:

Apósom fegyvermester volt a háborúban. A front már Tiszántúlon volt,amikor 5 bajtársával és 3 német tiszttel

egy kis faluban éjszakáztak. Az egyik magyar katona egy közeli faluba való volt és éjjel megszökött. Másnap reggel a németek felelőssé tették a szökéséért a másik 4 magyart. Mivel nem mondták meg,hol van a szökevény. lelőtték őket. A 60-as évek elején tudta meg anyósom,hogy a férje hol van eltemetve. Elmentünk a faluba a sírjához. A temető gondnokát megkerestük,adtunk neki pénzt,amiért szépen rendben tartják a katonasírokat. Ők mondták el a történetet. Ezt megerősítette még néhány idősebb falubeli.

Ami pedig az oroszokat illeti:

44 októberében jöttek be a városunkba. Hozzánk azonnal beszállásolta magát egy teherkocsi orosz. Anyámnak főzni kellett nekik, de nem bántottak senkit.

Az oroszok különben is szerették a gyerekeket. Nálunk mindig lakott egy-egy csapat katona,de soha nem bántottak minket. Sem anyámat,sem engem,sem a lakóasszonyunkat nem akarták megerőszakolni.

Valóban voltak közöttük barbárok,főleg,ha részegek voltak,de nem minden orosz katona volt ilyen és nem minden nőt erőszakoltak meg.

Oroszországban a németek sem voltak különbek.

Béke időben is minden országban vannak férfiak,akik megerőszakolnak nőket.

Nem lehet általánosítani.

2012. máj. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
0%
Nem csodálom én a németeket egyáltalán. Én nem hallottam rosszat a német katonákról errefelé ellenben az oroszokról elég sokat.
2012. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
90%

A nagymamám mesélt az oroszokról.Beszállásolt hozzájuk 3 orosz katona.A dédimama le akart vágni neki egy tyúkot de nekik az öreg kakas kellett akkor is.Kézzel , lábbal ettek és nem úgy mint 1 civilizálatlan ember.Nagyanyám kislány volt még , cukrokat dobáltak neki a katonák amit valami boltból loptak.Ezek normálisnak mondható oroszok voltak.

A nagyanyám keresztanyját viszont megerőszakolta egy orosz katona és a férjét lelőtte mert nem akarta odaengedni az az asszonyhoz.


A németeknél is ilyen lehetett voltak normális és kevésbé normális német katonák.

2012. máj. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
45%

"Ha nagyanyád zsidó lett volna akkor a véletlenül sem barbár németek lelőtték volna."


A másik nagyanyám félig német volt, EZÉRT öt évre elvitték a szovjetek gulágba, alig élt amikor hazahozták, te GYAGYÁS. Szóval nekem itt nem propagáld a zsidókat, mert ők csak egy voltak a sok közül, de mitőlünk, többiektől senki nem kért soha elnézést!

2012. máj. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
46%

"A másik nagyanyám félig német volt, EZÉRT öt évre elvitték a szovjetek gulágba,"


Most legyek kicsit olyan, mint az átlag szélsőjobbos?


Gulág nem is létezett.


Elhatárolódom saját magamtól, te zsiráf.

2012. máj. 27. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 bumbi02 ***** válasza:
94%

Az én dédpapám pedig a Don-kanyarnál fogságba esett.

Tehát részről a barbár szovjetek miatt volt fogságban, részről pedig annak a csodás elmének hibájából, aki bele ment abba a német követelésbe, hogy majd mi magyarok fogunk felszerelés nélkül védeni egy 200km-es szakaszt. Nos, a történet végül jól alakult, mert haza jutott dédpapám is. De szerintem jól mutatja azt, hogy nem mindig egy valaki a hibás.

2012. máj. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
44%
Az én dédpapám is volt a Donnál mégsem szidom én Horthyékat mert nekik akkoriban azt kellett tenni amit tettek.
2012. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
9%

27-es

Igen, ti komcsik ezt sajnos gyakran hangoztatjátok, még Brüsszelben is, ezért maradhat büntetlenül 100 millió ember meggyilkolása.

Egyébként nem vagyok szélsőjobbos, nem gúnyolódok a zsidók szenvedésén, egyszerűen csak nem érdekel. A magadfajta komcsik viszont folyton gúnyolódnak és hazudoznak össze-vissza, és ezzel 60 év alatt teljesen lezüllesztették a magyarokat, akik nagyon sokan ugyanilyenné váltak.

2012. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!