Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A barbár szovjet katonák...

A barbár szovjet katonák által megerőszakolt német, magyar, stb. nők mit kezdtek a gyerekeikkel?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam sokan megölték őket...

2012. máj. 26. 15:39
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
17%
A németek jogosan indítottak háborút. A szovjeteknek kapóra jött a német támadás így nem ők voltak az agresszor szerepében pedig a csapataik már támadó alakzatban voltak.
2012. jún. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 Shai-Hulud ***** válasza:
78%

"A németek jogosan indítottak háborút."


Mondd, tanultál te történelmet???

Miért írsz olyat, amiről tényszerűleg tudjuk, és szerintem te is tudod, hogy nem igaz?

2012. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
20%
Miért talán hagyniuk kellet volna elveszni azokat a területeket amiket elcsatoltak tőlük az első világháborúban? Az tény hogy a Hitler féle birodalmi politika nem lett volna túl előnyös számunkra de idővel Hitler halálával vagy megbukásával béke köszöntött volna világra. Valami olyasmi mint a vasfüggöny lehultával de az nem változtatott semmit lényegében.
2012. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
75%
Egy magyar nő aki átélte a háborút azt mondta, hogy a németektől jobban félt, mert az orosz csak megerőszakolta viszont a németek ha kivégzést akartak akkor kivégzés volt.
2012. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim válasza:
21%

Ennyi felesleges mellébeszélést!!!


A Keresztény "katonák" akik 65 millió ember öltek meg csak azért mert nem vették fel a kereszténységet azt most mára 2 milliárd keresztény ember van a világon.

Elárulom a két világháborúban összesen 25 millió ember halt meg!!!


Akkor miről is beszélünk?

2012. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
83%

Én is úgy tudom nagy- és dédszüleim elbeszéléseiből, hogy az orosz katonák messze nagyobb barbárok voltak.

Persze, mindenki a maga családja szemüvegén keresztül látja a 20. századot, kinek mi/kik voltak a rosszabbak?

Az viszont tény, hogy a dédimama elmesélte, hogy mindent szétvertek náluk, a tükrét speciel azért mert megijetdek tőle, mivel előtte életükben nem láttak még olyat. A kézzel lábbal evésről is hallottam...A másik nagymamám mesélte hogy mindenkit aki az útjukba került megerőszakoltak, míg a német katonákról itt soha ilyet nem hallott.

Tény: a családomban nincsenek zsidók, tehát nem mérvadó, hogy mi így látjuk, ez az Ő tapasztalatuk.

Másik tény: azért ugyanez a nagymamám elmondta azt is, hogy annak ellenére hogy a legtöbb orosz katona ilyen volt, találkoztak olyannal is, aki rendes volt hozzájuk, tehát általánosítani nem lehet, mert van aki még háborús mostoha körülmények között is ember tud maradni.

2013. ápr. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim válasza:
72%
A kérdésedre válaszolva... Valóban szó szerint barbárok voltak az orosz katonák túlnyomó többsége. Ennek rengeteg oka volt nem lehet kiaragdni egy bizonyos faktort. Ez viszont nem jelenti azt, hogy más országok katonái (a példa kedvéért a németeknél) nem követtek el nemi erőszakot a megszállt országokban. Statisztikai összehasonlítást nem lehet felállítani, de a történelmi elmondások, írások, kronológiák alapján az viszont elmondható hogy az Orosz katonák lényegesebben több nőt szégyenítettek és mocskoltak be mig a német katonák. Mielőtt valaki nekem esne kijelentem, nem pártolom a német katonákat, a történelmi események magukért beszélnek... Annyit szeretnék még hozzáfűzni ehhez a témához, hogy soha nem szabad azonos hírforrásból táplálkozni, nagyon sok, szándékosan más oldali híreket, véleményt is meg kell hallgatni és ebből nagyon óvatos konkulziót leszűrni! Egy hír hallatán soha nem szabad első felindulásból véleményt alkotni és azt egy referencia álláspontként beállítani!
2015. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
40%
Gusztustalan kérdés.
2021. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
62%

Mielőtt annak idején az "Aranycsapat" egykori kitűnőségét a százszoros válogatott labdarúgó Bozsik Józsefet kinevezték szövetségi kapitánnyá részt vett egy szurkolói ankéton ahol elmondta, hogy a felszabadulás napjaiban a romok között éhesen botorkálva szembe találkozott egy kitűnően beszélő szovjet katonával aki miután látta az állapotát egy darabka kenyeret adott neki a zsebéből amit "Cucu" miután megköszönt betett a kabátjába. A katona ezen elcsodálkozott és megkérdezte tőle, hogy miért nem eszi meg hiszen ráfér. Bozsik erre elmagyarázta, hogy otthon vannak testvérei és hazaviszi, hogy megossza velük. Erre a katonának könnyes lett a szeme, eszébe jutott a saját családja és levéve a hátizsákját egy egész kenyeret adott "Cucunak" mondván, hogy aki ilyen jó gyerek az megérdemli, hogy megkapja a saját adagját!


Én meg ilyen történeteket tudok...és sok-sok ilyet.


Az a probléma a fenti "szovjet rémmesékkel" (sok ilyet olvasni itt is, máshol is), hogy ezeket annak idején a nyilasok terjesztették és nem merek arra gondolni, hogy ezek a mai mesélők nyilas érzelműek mert azoknál nem volt a magyar történelemben aljasabb népség. Inkább arra gondolnék, hogy buta, tájékozatlan emberek.


Talán nem ide tartozik de Hofi mondta annak idején, hogy a magyar ember finoman szólva érdekes hozzáállású mert a rendszerváltás előtt "mindenki" rabtartó volt a rendszerváltás óta meg "mindenki" rab.


Szóval ezekkel a "szovjet rémmesékkel" érdemes csínján bánni mert egyrészt nyilas találmány másrészt abból következően egy szó sem igaz belőlük.

2021. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%

" (eltekintve attól, hogy a németek sehol sem erőszakoltak nőket, még Auschwitzban sem)"


Te honnan veszed ezt az álmot?

Nem csak hogy minden napos volt ott a megerőszakolás, de a szebbekbe beletetoválták, hogy "Nur für Offiziere".


LÁTTAM ilyen nőt gyerekkoromban. A nyakába volt beletetoválva.

2021. máj. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!