Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik az EU három legjobb...

Sima Yi kérdése:

Melyik az EU három legjobb országa Francia Német Angol vagy más?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen szempontból a legjobb?

A leghíresebb , valóban ez a 3. A magyarok kedvenc bevándorlási célországa Németország , ez az ország a legnépszerűbb a magyarok körében.


A leggazdagabbak viszont a Bennelux államok.Ezekben a legmagasabb az életszínvonal.

2012. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sima és PPP (vásárlóerő paritás) GDP alapján is ez a három ország vezet az EUban, de GDP/fő alapján sima GDP/főnél az első három Luxemburg, Dánia és Svédország, PPP alapján számított GDP/fő alapján viszont az első három Luxemburg, Hollandia és Ausztria.

Tehát a világpiacot az általad említett három befolyásolja a legjobban, de ha jól akarsz élni, menj a Benelux államokba, Dániába, Svédországba vagy Ausztriába (már ha sikerül, mert azért nem minden állampolgárságot dobják utánad az utcán).

Persze ezeken kívül van még 1000 féle mutató, de ez elég jó képet ad szerintem. Az alábbi linkről elérhetők az adatok.

[link]

2012. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magyar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagy Magyarország a legjobb
2012. jún. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a németek valóban a legjobban vannak, akiket kihagytál a spanyolok, a franciák leadták eléggé de nem rossz a csapat. viszont az angolok...:S pff szerintem nagyon durván leadták... tuti fölöslegesen jutnak ki a csoportból mert ha szembe találják magukat egy német válogatottal ugy kiesnek mint a huzat


szóval német spanyol a legjobb sztem és a lengyelekbe kellemesen csalódtam remélem kijutnak a csoportból.


és igen a magyarok a legjobbak:D cseheket is megvertük 2 - 1 re;) jó meccs volt aki látta:)

2012. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nah megszólaltak a jobbikosok....
2012. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!