Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Francia ágyat szeretnénk...

Francia ágyat szeretnénk venni, de nem tudjuk eldönteni, hogy milyen lenne a legjobb! Matracos, rugós, keretes. Ki, mit javasol?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 03:20
 1/6 anonim ***** válasza:
nagy legyen
2011. máj. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Nekünk beépített rugós van! Nagyon szeretjük! 180-as, tehát nem kicsi, de nagyon szeretjük! Azért is akartunk ekkorát, hogy ha néha a gyerekek odafészkelnek aludni közénk, akkor elférjünk kényelmesen!:)

Nekem szempont volt,hogy nagy háttámlája legyen, hogy nekitámaszkodva tudjak tv-t nézni, továbbá,hogy legyen ágyneműtartója!

2011. máj. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a szivacsmatracra szavazok, mert eddig még nem feküdtem olyan rugóson, ami kényelmes lett volna (igazi borsószem hercegkisasszony vagyok, nyomják a bordáim a rugók, még az üzletben kiállított, vadiúj darabokon is), és valóban legyen minél nagyobb! És persze minél nagyobb ágyneműtartóval!!
2011. máj. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

ágykeretet javaslok legalább 160cm széleset. ebbe tudsz venni olyan matracot, amelyik kényelmes, és ha elhasználódik, akkor vehetsz bele másikat, és nem kell az egészet kidobni.

a minőségi rugós matracok nem nyomják a hátad, mivel van a rugók felett egy habszivacs réteg.

én az ikeában vettem anno az matracomat, zsákrugós, 20cm vastag. ágyam nincs, mert a párom is, és én is elég súlyosak vagyunk :D és nem kockáztatom meg, h leszakadjunk.


azok az egybe készített kárpitos franciaágyak nekem nagyon bazáriak, nem tetszenek. de nem szólok bele, a te ízlésed a döntő, én csak a tapasztalataimat írtam le :D

2011. máj. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ágykeretet javaslok, amibe matracot kell vásárolni. A rugósat én nem szeretem... Illetve, nekünk a férjemmel régen volt egy rugós, amin volt egy szivacsréteg és kb ennyi. Sajnos mikor szétszakadt a szövet rajta és kitüremkedett a szivacs, elvittük újrahúzatni. Sajnos onnantól kezdve, h újrahúzták nem lehetett rajta aludni. Én minden reggel elfeküdt nyakkal, zsibbadt végtagokkal ébredtem, a férjem meg egész nap fájt a háta.

Így vettünk egy keretet, amiben ha elhasználódik a matrac, bármikor vehetünk egy másikat. Ez nagyon szuper. Rengeteg matrac közül lehet választani. Keményebbet, puhábbat, rugósat...bármilyet.

Mi egy enyhén kemény matracot választottunk és nagyon jó rajta aludni!! Már évekkel ezelőtt le kellett volna cserélnünk az ágyunkat ilyenre.. :)

üdv.

2011. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ágykeret és hozzá egy jó matrac

nekem rugós van és nagyon kényelmes

2011. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!