Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van ennyi beteg degenerá...

Miért van ennyi beteg degenerált, aki felajzottan várja, hogy kitörjön valahol a háború?

Figyelt kérdés
Líbia esetén is itt nyáladzottak, most a szír-török konfliktus idején is percenként kiírnak egy ilyen kérdést. Létezik olyan genetikai zsákutca, aki ennyire akarja a háborút?

2012. jún. 27. 11:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem azért írják ki a kérdéseket mert ennyire akarják a háborút (legalábbis nagyon remélem).
2012. jún. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Léteznek páran.


Irigykedő kárörvendő ,beteg emberek.Utálják az USA-t meg a nyugati országokat mivel gazdagabbak és azt várják hogy veszítsenek.A tipikus magyar mentalitás "nekünk sz@r de akkor legyen nekik is sz@r"


Néhány tinédzser összevissza dobálózik olyan szavakkal mondatokkal amit végig sem gondolnak.Nem tudják mit jelent a háború.Csak a filmekben látják hogy "húú nézd lövik egymást".

Azt hiszik hogy a háború egy buli.

2012. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
12%
háborúk mindig is voltak és lesznek is nem szeretne senki háborúzni de ez elkerülhetetlen előbb vagy utóbb ezért jobb felkészülni
2012. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
@11:08, egyetértek, bár nem tudom, valóban ilyenek és ezért írják-e ki az említett kérdéseket. Amúgy tény, hogy könnyű háborút kívánni, amíg valaki nem ment végig egy romokban heverő városon téglák, síndarabok között bukdácsolva, hogy a szanaszét heverő hullák között keresse a családtagjait, barátait, stb. Azt az érzést nem adják vissza a filmek, vagy ha igen, akkor nem szívesen nézik meg.
2012. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
Attól még, hogy ő háborút akar attól még nem degenerált, lehet, hogy például nem kedveli a két népet és ezért akar háborút amúgy meg miért is lenne baj, ha valaki ilyet akarna?
2012. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Na ha most én nem kedvelem a franciákat akkor indítson háborút Magyarország?!

Ez egy hülyeség.


Miért kellene háborút indítani azért mert nem kedvelik egymást.A franciák meg a németek is utálják egymást , mégsem fognak háborúzni csak azért.

2012. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
A legtöbb mai fiatal, főleg 20-25 év alatt, úgy képzeli a háborút, mint egy stratégiai játékot, vagy egy nagy paintball meccset. Vagy egy akciófilmet, amiben ők a főszereplők, mindig győznek, és nem tudnak meghalni. Egyáltalán az élet, halál, gyilkolás fogalmai teljesen eltorzultak manapság.
2012. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát én például azért tettem fel ezzel kapcsolatos kérdést, mert nem nagyon értettem, mi folyik itt és többet akartam tudni a témáról és nem azért, mert szeretném, ha lenne. Kell a frásznak háború, van így is elég baj a világon...
2012. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%
Mert világméretű túlnépesedés van és egy háborúra az emberiségnek most olyan szüksége van mint éhezőnek egy falat kenyérre.
2012. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja és ezért válogatás nélkül le kell mészárolni pár százezer embert vagy, hogy képzelted?
2012. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!