Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Eljuthatnak-e a cigányok a...

Eljuthatnak-e a cigányok a nemzetté válás olyan fokára, amikor saját államot is követelnének?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha elég sokan lesznek, eszükbe juthat, hogy mondjuk Románia vagy Bulgária területén belül kialakítsanak saját etnikai területet, ahova a magyarországi cigányok is kivándorolhatnának.

2012. máj. 9. 17:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem a számuktól függ, vagyis nem ez lenne a kiváltó ok. Ha lenne értelmiségi rétegük, akik kulturáltan kiállnának ez mellet, akkor esetleg,de szívem szerint elküldeném őket európából,meg se álljanak az Antarktiszig, ezek még a jég hátán is megélnek.
2012. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk az oláhoknak is eszébe jutott 1875-ben, hogy Magyarország területén (is) alapítsanak államot, aztán meg is csinálták, szóval ez csak idő kérdése.
2012. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
51%

nagyszerű lenne, régóta mondom hogy külön kéne őket zárni.

egyébként meg nem működne szerintem sokáig, nem hiszem hogy feltudnának ezek építeni egy működő gazdaságot. lecsórósodna a kis országuk, és visszamenekülnének a dzsuvából ide.

2012. máj. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Ahhoz önfenntartónak kellene lenniük, az meg sosem volt az erősségük, jobban szeretnek élősködni, azt pedig önálló nemzetként nem lenne kin.
2012. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Shai-Hulud ***** válasza:
83%

Az ötlet nem rossz...


Megnézném, mit szólnának a románok, hogy nemzetiségi alapon elcsatolják tőlük az országuk 2/3-át, mert ott nagyobb a cigány nemzetiség részaránya, mint a románoké...


Szerintem második Trianont emlegetnének! :-)


Pedro

2012. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, hogy ezt a féle cigánykodást nevezhetem-e nacionalizmusnak, ami erre kéztetné őket. :D
2012. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Minden parazitának szüksége van gazdatestre, szóval nem.
2012. máj. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem akarnak saját országot mert akkor nem lenne aki eltartaná őket, és akin lehetne élősködni.
2012. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%
Nyugodtan beleveheted Havasalföldet, Bánságot is, esetleg egy vékony folyosóval összekötve BAZ megyével.
2012. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%
Nem buli: kiből élnének utána?
2012. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!