Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elmagyarázna valaki a két...

Granulátum kérdése:

Elmagyarázna valaki a két elkövetőnek valamit?

Figyelt kérdés

[link]


Például hogy honnan származik az ő vallásuk is.

(Számomra a júdaizmus, a kereszténység és az iszlám között nincs különbség.)



2012. júl. 5. 21:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Nyugtassatok meg, hogy egyszer majd Európában semmi nem lesz az ókori sivatagi népek felfogásából.
2012. júl. 5. 21:30
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Ezeknek nem tudsz elmagyarázni semmit. Fanatikus őrültek.
2012. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A szélsőségesekkel le kell számolnunk különben ők számolnak le velünk!

legyen az iszlám, zsidó, keresztény vagy akár magyar szélsőséges!


Agyatlanok és veszélyesek!

Én keményen szűrném hogy ki jöhet be Europába és hogy mit csinálnak az itteni szélsőségesek!

Vernek, lopnak, őlnek és semmit nem tisztelnek!

Lehet utálni Amerikát hogy sokszor nem törődik a civil áldozatokkal és szerintem ezért őket is részben felelősségre kéne vonni! De magával a szélsőségesek elleni harccal teljesen egyetértek!

2012. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezeket a tündéri kislányokat csak azért ölték meg most tavasszal Franciaországban, mert zsidók (a férfi a tanáruk volt, őt is megölte a muszlim terrorista):


[link]


Az elkövető Franciaországban született francia állampolgárként <--- ez az igazán ijesztő szerintem ebben az egészben. Amúgy a srác utazgatott Pakisztánba, úgyhogy talán ilyesmi alapján ki lehetne szűrni a terroristákat, de nekem felfoghatatlan, hogy egy muszlimmal úgy lépnek kapcsolatba szélsőséges iszlám terrorszervezetek és hülyítik be teljesen, hogy az ember nem is iszlám országba született, egyedül a vallása köti oda.

2012. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
én is sajnálom a lányt meg a két kislányt is akit az előző belinkelt. na de kérem,szerintetek mondjuk palesztinába vagy irakba mi folyik? ott is halomszámra öldösnek kisgyerekeket és fiatalokat is. de azzal a a nyugati média nem foglalkozik mert ők is a cionistákkal vannak. arról nem esik egy szó sem hogy ott a katonák mit művelnek,mert a muszlimok a rosszak a gonoszak minden baj forrása. persze a másik oldalt senki sem nézi.
2012. júl. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont. Mindig meg kellene nézni az érem két oldalát. Elvileg itt Magyarföldön is sokan utálják a zsidókat, nem?... miért utálják rengeteg országban őket?... Miért vannak zsidó viccek?....
2012. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

5-ös


Amit írsz a h.lyeség!


Afrikában régen és most is halomra ölik egymást az emberek! rengeteg fekete ől, gyilkol a világban. Rengeteg esetet fel lehetne hozni! Akkor utáljuk őket is?


Ázsiaiak szintén brutális dolgokat műveltek. Elég csak a japán katonák ténykedésére gondolni Kínábvan a 2. VH-ban. vagy a kínaiak ténykedésére gondolni Tibetben vagy akár a saját embereikkel. Hogy az ő afrikai kényszermunkásaikról ne is beszéljünk. Észak-Koreát mondjam? Vagy a többi ország sarát? Kiskorú prostituciója stb?


Arabok? Robbantgatnak, megkövezik vagy savval leöntik a nőket, a legfőbb drogtermelők a világon és annyi ártatlan nyugatit robbantanak föl hogy számolni sem lehet!


Amerikaiak? Ők gazdasági okoból de szintén rengeteg helyen harcolnak és akár ártatlanokat is őlnek! Tévedésből vagy sem de így van!


Europa? Csak nézd végig a történelmünket! Annyi gyilkolás volt benne hogy azt sem lehet összeszámolni! Most már talán kevesebb...


Magyarország? A szélsőségesek DIREKT dolgos romákat őltek meg hogy így keltsenek haragot! Magyarán még csak nem is olyanokat őltek akik masszív bűnözők voltak! Sokan polgárháborút és mészárlásokat akarnak! És miért utálod Te is az ITT(!!) élő zsidókat? Azért mert más zsidók máshol nekiálltak gyilkolni egymást a fent említett arabokkal!


És mit utálnak legjobban a magyarok és a magyarkodók? Pl Benes dekrétumot mert az a magyarokat kollektív bűnösnek ítélte! És Trianont azért mert elítélt minket a háborúban való részvételünkért amiért rengeteg magyarkodó szerint nem vagyunk felelősek hisz minket csak belekényszerítettek!


Összefoglalva a nagy magyarkodóink utálják ha a magyarokat kollektívan elítélik valami miatt de teljesen természetesnek veszik hogy ők kollektíven elítélnek egész népcsoportokat és elfogadják az egyik nép egy kisebb csoportjának gyerekgyilkosságait azért mert a másik is csinálta!

És nem veszik észre hogy mennyire kifacsart ez a világnézet és mennyire álságos...

2012. júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A PM-re válaszul:

A fenti felsorolás lényege hogy az emberek gyilkolják egymást évezredek óta!

Ha kiragadjuk az egyik népet biztos rengeteg indokot találunk hogy miért csúnyák és rosszak "KOLLEKTÍVEN"!


Ha valaki nem képes látni a realitást és hogy ezzel az álláspontjával nem "tisztán lát" hanem pont hogy beszűkűl... annak nehéz bármit is értelmesen logikusan megmagyarázni...

2012. júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Hetes,

a számok nyelvén szólok. ha te az 5-ös számot akarod ellentámadni, akkor miért a 32, 21 0134 535436 66126 1111 335466 stb számokkal példálózol????? Érvelj az 5-ös szám ellen és ne más ezzel nem összefüggő dolgokkal jöjj. És túl sok nyugati médiás filmet nézel, vagy éppen te mindentudó vagy? wááá, de jó, legyél te a miniszterelnők ha ennyire kristálytisztán látod a világot és ennyire semlegesen meg tudod ítélni mindenki helyes cselekedetét. a 3/4 része NEM IGAZ amiket írsz. mondom, 1/4 a igaz.

2012. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"3/4 része NEM IGAZ amiket írsz. mondom, 1/4 a igaz."


Én a kommentre és részben a kérdésre válaszoltam!

A számos példádat egyáltalán nem értem...

Az érvelésnek jobban örülnék hogy mi hazugság abból amit leírtam(konkrétan melyik állításom) mert a hogy így általánosságban a 3/4-e nem igaz, azért valljuk be, elég gyenge!

Ha meg a "hát annyira egyértelmű a zsidó összeesküvés hogy azt nem kell bizonyítani" tipusú érvekkel kéne vitatkoznom akkor inkább hagyjuk...

2012. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!