Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ti is féltek a londoni olimpiá...

Ti is féltek a londoni olimpiától? Mi lesz, az az olimpia idején kitör a világháború?

Figyelt kérdés
Ha az alkaida támadni fog, mondjuk ha felrobbantják az olimpiai stadiont, akkor könnyen támadásba indulhat irán aki pénzeli az alkaidát is és kitörhet a pokol. Aztán mindneki elkezd mindenkivel harcolni!

2012. júl. 11. 13:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
persze persze. Na menj vissza dömperezni, Tompika.
2012. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Úgy néz ki valakinek sürgősen le kéne jönnie a cuccról. De várj kitalálom: mi közönséges földi halandók nem érthetjük mi folyik a háttérben (veled ellentétben) és nyissuk ki már a szemünket mert az Alkaida, a szabadkőművesek, a zsidók, az Illuminati, a reptoidok, a Jedik, a Sithek, a Százholdas Pagony lakói, a hupikék törpikék és Donald kacsáék le akarnak igázni minket Szíriuszról jött árja sumér-magyarokat. Mondom hogy le kéne jönnöd a cuccról...
2012. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

Kapcsolódó címkék: sátán, halál, PATKÁNY!!!


Mi a lóf asz köze van a patkányhoz az eszement kérdésednek?


[link]

2012. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
6%

Kérdező nem kérdezel baromságot, ne foglalkozz a többi válaszolóval. Ők azt hiszik, hogy az Al-Kaida nem egy létező terrorszervezet, hanem egy Disney mese címe. Ha valóban támad az Al-Kaida az olimpián és nem sikerül megelőzni, akkor nem kizárt, hogy Iránra súlyos csapást mér a NATO, mert máshogy már nem lehet őket kordában tartani. Nem rögtön, de még ebben az évben. Ha Oroszország Irán mellé áll, az egyenlő a hidegháborúval. Ha viszont Oroszország mellénk áll, akkor nem lesz se hideg- se világháború.


+ az nyugtasson, hogy Angliában nagyon profi biztonsági védelem van, az Al-Kaidának szinte esélye sincs támadni. Angol börtönök nagy része terrorizmussal vádolt muszlimokkal van tele, az angolok nem viccelnek ezzel a témával, tudják ők is, hogy valós veszélyt jelent, úgyhogy mindenre fel vannak készülve.

2012. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudsz behúzni minket a csőbe! Tudjuk hogy nem Disney hanem Marvell!
2012. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem DC inkább:)

Menjél akkor őrködni Londonba kedves kérdező, látod, már társad is akadt, aki retteg az olimpiától, mehettek együtt is akár, vigyázzatok a világra. A hősök soha nem halnak meg, legendák lesznek!

2012. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

3-as: Ez nem eszement kérdés! A patkány emberekről szól ez a kérdés, a terroristákról, na így kapcsolódik a kérdéshez ez a címke.


4-es: Ja, de az alkaida közben beépülhetett az angol védelmisek közé is, szóval soha nem kizárt a terrorcselekmény! És az alkaida szeret nagyon ismert nyugati helyszíneken támadni, bármelyik pillanatban bekövetkezhet!

2012. júl. 11. 14:25
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

2.! Wazz! A Jediket ne keverd bele! Az egy komoly társaság aki a bajból majd kihúúúúz minket! WÁÁÁÁ!


Én is abból akarok inni, amit ő kapott! Követelem!

2012. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Ha elolvastátok volna, amit írtam, eljutott volna az agyatokig, hogy egyáltalán nem félek a terrortámadástól, azt is leírtam miért.
2012. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Konspiráció hívők körében ez a kérdés nem is olyan ostobaság,mint aminek látszik. Amúgy szerintem a már eleve Bibliai kamukönyvben meg a maja mesében leírt 2012. dec 21. lesz az indító időpont a világjárvány útjáraengedésének, hogy végre csökkentsék már le 1 milliárdra azt a közel 7 milliárd lakosságot. Az olimpián szerintem nem igazán kell tartani semmitől, furcsálnám,ha már ilyen hamar beindulnának az események. Atomháborút felejtsd el, semmiképp nem kifizetődő, elavult, ma már a kutya nem akar atomfegyverekkel dobálózni, mikor van százszor hatékonyabb tömegpusztító fegybver: bioterror, és még épületeket sem kell megdönteni. Csak a célpontok pusztulnak el. Majd meglátjuk mi lesz...
2012. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!