Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményed arról hogy az...

Mi a véleményed arról hogy az illuminátusok terrortámadásra készülnek a Londoni olimpián?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyen video van fent a neten.Csupán összeesküvés elméletről van szó,vagy jogos a félelem?
2012. júl. 30. 09:12
 1/10 A kérdező kommentje:
9/11 előtt is több video ill. film arról szólt hogy repülőgép ütközik a WTC-nek.Ez is véletlen???
2012. júl. 30. 09:14
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Én nem hiszek benne. Van aki igen, én nem.
2012. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen ok volna oda terrortámadást szervezni?
2012. júl. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

"9/11 előtt is több video ill. film arról szólt hogy repülőgép ütközik a WTC-nek."


Lehet, hogy épp onnan vették az ötletet Ladenék. Szerintem a terroristák is nézik a TV-t, és úgy támadnak, amitől a legjobban fél a szabad világ.


Amúgy az illuminátusok mikor alkalmaztak terrortámadást? És konkrétan mi lenne a bajuk az olimpiával? Tudod, kik voltak ők? :)

2012. júl. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én múltkor azt olvastam, hogy a Londoni Olimpia eljövetelével kitör a 3. világháború....Na és most hol van világháború?


Én ezt nem hiszem, de amúgy is ilyenkor Angliába se lehet bejutni anélkül, hogy le ne szedjék őket, nemhogy Londonba...

2012. júl. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 assurbanapli ***** válasza:
34%

na ezt gondold át, illuminátusok=zsidók

nagy-britannniai (sőt európai) vezetőréteg=zsidók

az olimpia szervezői=zsidók

az olimpián résztvesznek izraeli sportolók

őszintén, mér sz@rna bele valaki a saját jópénzt hozó rendezvényébe?

2012. júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki zsidó.
2012. júl. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy én is indítottam ebben a témában topicot, de törölték, mert a GYIK szerint ez a téma egy szolgáltatás hirdetése!!!!!
2012. aug. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5-ös! Én egy 15 perces videot láttam, megy 3videós hosszabb verziót. Péntekre tervezik. És a video szerint a Szíriai "zavargásokkal" robbantják ki a háborút. az pedig ugye egyértelműen VAN már.
2012. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez lehet dezinformáció, megjátszhatják, hogy lesz valami, közben meg semmi az ég világon. Jól bekavarnak hogy ne tudd mi az igazsság, és az "összesküvés gyártók" lelkesedését jól lelombozzák. Ha történik valami, akkor az iszonyú nagyképűség lenne a részükről, ja és ez már eggyáltalán nem zsidókról szól!
2012. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!