Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kik azok az illuminátusok? Ők...

Kik azok az illuminátusok? Ők azok akik rosszat vagy jót jósolnak az emberiségre?

Figyelt kérdés
Néztem ezzel kapcsolatban egy filmet de nem igazán értem,az anti krisztus eljövetelét jósolják és ezt vallástól függetlenül,és az anyagi dolgokról is szó van meg egy 'új világrendről'.Nem igazán értem,de a maják is megjósolták a világ végét.Ez azt jelenti hogy 'szelektálás 'lesz?
2012. júl. 17. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Az illuminátusok a háttérből irányítják a világot


Hihetetlen hatalmuk van,ők irányítanak mindent,média,hadsereg,gyógyszeripar stb


Céluk az emberiség jelentős részének a kipusztítása,a maradékot pedig rabszolgaként alkalmazni


De ez ettől természetesen jóval komplettebb dolog,ha akarod linkelek neked egy érdekes videót ami sokkal jobban megmagyarázza neked ezt a dolgot mint ahogy én :)

2012. júl. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
2012. júl. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És ezek többnyire zsidók?
2012. júl. 18. 10:33
 4/12 Hazardteam ***** válasza:
69%
Hát nem éppen. Viszont divat manapság (főleg magyarországon) ezt "tényként" propagálni bizonyos politikai érdekek miatt.
2012. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az illuminátusok feleslegesek és érdektelenek. Ők azok akik, ha nem lennének, akkor lennének mások, akik ugyanilyenek, csak pepitába. Ráadásul olyan titkokat, és történelmi tényeket őriznek, amik, hogy ha kiderülnének, rohadtul nem változna semmi semmi. Pl kiderülne, hogy jézusnak volt gyereke. Ok ésakkor most mi lesz, holnap nem kell munkába menni? Ha félsz tőlük, vagy zavar, hogy mivé teszik a világot akkor sz..rd le őket, mert ez a legjobb módszer. A létezésük értelme az, hogy tudj róluk, akarj róluk többet tudni, de ne tudhass többetés ez idegesítsen. Mihelyst l..szarod a titkot, amit rejtegetnek. A csoportjuk, és létezésük alapértelme semmissé válik. Ha úgy érzed, hogy jól, vagy boldog vagy, akkor fontosabb, hogy mi lesz a reggeli, mint ,hogy tudd, hogy hány titkos jelkép van az 1dollároson.
2012. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

#3


Igen ezek többnyire zsidók

2012. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

többnyire zsidókból lettek az illuminátusok


Hitler is illuminátus volt

2012. júl. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Közben kaptam egy érdekes linket,akit érdekli nézze meg,nagyon érdekes!! http://www.youtube.com/watch?v=K0cElTPsQx8
2012. júl. 19. 15:08
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Piros pirula projekt videói? Köszi, a feltöltő nevét is elég volt látnom...


Ennyi a véleményem róla, válogasson kedvére, aki beveszi azt a sok paranoiás szöveget:


[link]

2012. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De miért mi a gond a filmmel?
2012. júl. 19. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!