Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek a brit...

Mi a véleményetek a brit miniszterelnök David Cameronról?

Figyelt kérdés

Nagyon normális és józan politikusnak tűnik, lehet ilyen ember kellene nekünk is mint ő!

Mit gondoltok róla?



2012. aug. 7. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is kedvelem, azt teszi, ami szerinte a britek érdeke. Sokan nem értenek egyet a lépéseivel, én se minddel, de ő lett megválasztva, most az ő ideje van.
2012. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fura egy alak, nekem egyenes embernek tűnik. Azonban elég kettős retorikát használ, befelé EU-ellenes, már-már kivezette az EU-ból országát; másrészről pedig sürgeti az EU-t, hogy föderális országként működjék. Persze kijelentette, hogy nézete szerint Európa a jövőben egységes lesz, de ők ebben nem kívánnak részt venni. Érthető, ott van a hátuk mögött a nagy tesó, az USA. Ők általában bevédik őket, ott a fontjuk ami világpénz. Szóval ők megtehetik az elkülönülést, bár szerintem hosszabb távon az sem megy: vagy az EU-tagjai lesznek, vagy az USA 51. tagállama.
2012. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sőőt! Hát jó lenne ha az egész brit parlamentet lehetne importálni Magyarországra! Több száz éves hagyomány sokat elárul.

Angliában heti rendszerességgel vitázik a miniszternelnök az ellenzék vezetőivel, nem nézi le őket, válaszra méltatja őket. A konzervatívoknál és Munkáspártban állandó harc van a pártelnöki azaz miniszterelnök- jelölti posztért párton belül is. Nem egyeduralom mint a narancsosoknál. A parlament nem egy szavazógép hanem társadalmi viták színhelye, gyakran nagyon érzelemdúsan is.

Nagyon érdekes hogy most koalició van a britteknél ami nagyon ritka! És még ritkább hogy az "ősellenség " konzervatívok és liberálisok között. Azaz a toryk és whigek közt. Tehát jobboldali kormány van, úgy hogy a baloldali labor -nek és libdem-eknek jelentősen több szavazójuk volt a legutóbbi választásokon.

2012. okt. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Cameron egy fiatalos sportos arisztokratikus miniszterelnök. Jó beszélőkével. Mintha Tony Blair ellenpólusa lenne a jobboldalon, ez már egy új politikai generáció a szigetországban, más mint a szódásszemüvegű Major, és a szürke Gordon Brown , vagy a legutóbbi kicsi jellegtelen tory- miniszterelnök jelölt Michael Howard 2005-ben, aki romániai magyar zsidó származású volt! .
2012. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A LibDem nem feltétlen baloldali, sőt.
2012. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

A háttérhatalom irányítja őt is.Ha jól tudom, be akarja tiltani a kereszt viselését Angliában, ami egy lépés a vallás eltörlése felé.

Korábban olvastam, hogy 60-80 ember irányítja a világot a háttérből. Céljuk, hogy csökkentsék a világ népességét, megszüntetni a vallásokat, egy világhadsereg jöjjön létre, és szakadjon ketté a világ rabszolgákra és uralkodókra.

Ezek az emberek a világ legnagyobb cégeit irányítják.

2012. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy én a Munkáspárttal szimpatizálok, szimpatikus embernek tűnik Cameron is.
2012. okt. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tottenham válasza:
Teljesen normális konzervatív politikus Cameron aki egy szimpatikus,segítőkész ember. Éles vitái vannak mert sokan nem kedvelik mondván,hogy a gazdaság nem növekedik Angliában és a munkanélküliség is nő de mindegyik nyilatkozatában azt lehet rajta látni,hogy nem beszél félre és megmondja a valóságot. Én nagyon kedvelem őt! :)
2012. nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!