Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem vagyok nagyon jártas a...

Nem vagyok nagyon jártas a témában, sőt, abszolút nem vagyok jártas a témában, tekintve, hogy a politika nem az én asztalom, de válaszolna valaki (viszonylag egyszerűen megfogalmazva és érthetően) egy kérdésemre?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy orosz barátom, akivel sokat beszélgetünk ilyen-olyan dolgokról. Néha szóba kerül a politika, és mindig Putyin az, akihez visszatérünk. Sokat emlegeti, nagyon ellenzi a politikáját, sőt, szinte az összes Putyin-ellenes tüntetésen jelen van. Igazából soha nem kérdeztem, miért, számára annyira alapvető, hogy én értem. (közben pedig nem.) Szóval akkor, mi is a baj Putyinnal? Mert amit a Wikipédiából és különböző cikkekből leszűrök (már amennyire én képes vagyok ilyen jellegű dolgokra), nem sok...
2012. aug. 9. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Putyin egy maffiavezér. Maffia módszerekkel irányítja az országot. Oroszország pedig nagy szarban van, az emberek a lázadás szélén.
2012. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egykori KGB-főnökből átvedlett nacionalista, Magyarország is rendkívül fertőzött az ilyenekkel.
2012. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Az a baj Putyinnal, hogy nem trendi vezető. Nem zsidó a barátod? Mert nagyon úgy veszem észre a hírekből, hogy főleg a helyi Pozsonyi út és vidékének van baja vele. Oroszországnak egy olyan jellegű vezető kellene, aki kiszolgáltatja az országot és akkor nincs gond és olcsó nyersanyag is van. Ezt el is lehetett volna érni, csak a Jelcin korszakban kicsit túlzásba vitték és most már nem kell senkinek.

Egyébként nem Putyinnal van baj, hanem ezzel az egész pétervári társasággal. De, ha nem lennének a péterváriak, akkor lenne helyettük más hasonló, mert ekkora terület nagy lehetőség, mások sem adnák oda azért, hogy megdicsérje őket az Economics, vagy felminősítse a Moody's.

2012. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolj Orbánra, ugyanaz pepitában.
2012. aug. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Putyin egy maffiavezér. Maffia módszerekkel irányítja az országot. Oroszország pedig nagy szarban van, az emberek a lázadás szélén."


Ez nem igaz, Putyin , bármi is volt korábban MOST orosz nemzeti érdekeket képvisel, ez nem tetszik a világ liberálisainak.

Azokat Putyin ellenes p icsá kat is felbiztatták, hogy a pravoszláv templomban sértegessék a hívőket. Vajon a nép tisztességesebb részének miért nem jut eszébe ugyanilyen mocsokság, hogy pl. egy zsinagógában tegye ugyanezt ?

2012. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!