Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael mikor támadja meg a...

Assurbanapli kérdése:

Izrael mikor támadja meg a környező országokat?

Figyelt kérdés

ott ugrál a sok arab, meg terrorizálják a rendes embereket, meg irán is bombát csinál

de izrael a legfejlettebb és legcivilizátabb álam a környéken mikor tiporja már el a terroristákat

be is olvaszthatná izrael ezeket az összevissza terrorállamokat és akkor volna a hejükön egy rendes állam, európai szinvonAlú

mért nem csinálta még meg ha van rá lehetőség

ti is várjátok már hogy eltűnjenek a terrorista népek a föld színéről?

lehet valahol adakozni ijen célra?


2012. aug. 12. 18:14
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Én sem rajongom Izraelért, de azért elég meredek kijelenteni, hogy a térség, sőt a Föld rákos sejtje! Hogy lehet ilyet kijelenteni? Kíváncsi vagyok, hogy az ezt hangoztatók mit szólnának, ha Magyarországot neveznék a környező népek a Kárpát-medence rákos sejtjének? Egyébként én a két állam megoldás híve vagyok, amely még - szerintem - jó darabig nem fog megvalósulni. Ja az izraeliek tudnak mocskosak lennie, de a palesztinokat sem kell félteni. Jól megy nekik a gyerekekkel teli iskolabuszok felrobbantása, óvodák rakétázása...


Amúgy meg:

"ott ugrál a sok arab, meg terrorizálják a rendes embereket, meg irán is bombát csinál"

Mi az, hogy ugrál? És nem terrorizálják a "rendes" embereket, mert ezt csak pár elvetemült csinálja. Na most képzeld el, ha kollektíven a pár száz millió arab terrorizálná a "rendes" embereket?!

Irán meg - amúgy - akkor is bombát csinálna, ha nem lenne vallási vezetése. Még az amcsikkal kezdték az atomprogramot egyébként...


"de izrael a legfejlettebb és legcivilizátabb álam a környéken mikor tiporja már el a terroristákat"

Attól függ. Katar pld. fejlettebb, de még az Egyesült Arab Emírségek, sőt Kuvait is. Hát hogy civilizáltabbak? Maradjunk annyiban, hogy a zsidók kényszerhelyzetben vannak, a fejlett arab államok meg egy társadalmi enyhülés előtt.


"be is olvaszthatná izrael ezeket az összevissza terrorállamokat és akkor volna a hejükön egy rendes állam, európai szinvonAlú"

Se ereje, se kapacitása nem lenne ehhez. Ráadásul a nemzetközi közösség sem hagyná annyiban. És nem lenne európai színvonalú állam a helyén, mert a többi lerontaná az átlagot.


"mért nem csinálta még meg ha van rá lehetőség"

Pont azért, mert nincs rá lehetőség.


"ti is várjátok már hogy eltűnjenek a terrorista népek a föld színéről?"

Én nem várom, mert nincsenek terrorista népek a Földön. A tudatlanságot viszont felszámolhatnák.


"lehet valahol adakozni ijen célra?"

Nálam adakozhatsz, csak aztán ne reklamálj, hogy nem olvastad el az apró betűs részt, amiért nem a "ilyen" célra lett elköltve... :)

2012. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Kamu.
2012. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

pont hogy egy náci a kérdező

akkor kifigurázza a judeókat

2012. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 asmosys ***** válasza:
Eddig nem támadott meg senkit.
2012. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

"kb egy hónapja lőttek agyon a zsidó katonák két fehér zászlót lengető palesztín nőt.."


Ezt a baromsagot honnan vetted? Miert lobogtattak feher zaszlot? Hol tortent az eset?

2012. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező természetesen provokátor.
2012. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
hat nem az indexen lattam, de ne is a kurucon. a forrast nem neveznem meg, de egy onkentes ujsagirotol tudom aki 4 honapja kint el. tajekozodni lehet biztos forrasbol is, de okosan.
2012. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
ja es nem baromsag, mert te nem lattad a teve hiradojaban.
2012. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 Skydive ***** válasza:
A kérdezőnek fingja sincs sem Izraelről, sem az arab népekről. Vagy pedig kamu a kérdés.
2012. aug. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Ejha,te aztán egy nagy agymosott birka lehetsz


Ha eltűntetnék ezeket a "terroristákat" a Föld felszínéről akkor nem tudnának kiket hibáztatni ugye amik szükségesek a háborúk kitöréséhez.Ez Izrael érdeke.Azok az úgynevezett "terroristák" pacsipajtások Izraellel

2012. aug. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!