Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor megkérdezte a...

Vona Gábor megkérdezte a környező országokat is a "Közép-Európai Unióról"?

Figyelt kérdés
Van egy olyan érzésem, hogy egyszemélyes unió lenne az (micsoda paradox), de legalább mindig nálunk lenne a soros elnökség.
2011. ápr. 15. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Mi van??? Te valami nagyon elvont emberke lehetsz?
2011. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok, de nem értem mit nem értesz. A Jobbik terve, hogy kilépünk az EU-ból és megalakítjuk a KEU-t. Csak érdekelne, hogy ezt hogy képzeli, mert nem hiszem, hogy a Közép-Európai országok ezt támogatnák.
2011. ápr. 15. 15:07
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Egy ilyen Unió megölné az EU többi részét... a röhögéstől.
2011. ápr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Ausztria, Németország és Svájc is Közép-Európa. Ők mikor szállnának be egy ilyen foshalomba?
2011. ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Tipikus jobbikos ötlet. :)
2011. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Már létezik közép Európai únió. CEFTA a neve, és csak addig tagok az országok, amíg el nem érik az áhított célt: az EU-t. Hmmmmm, igen, a visszalépés, mert mi olyan f@szák vagyunk tipikus magyar vonás.
2011. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez csak egy felvetése volt Vona Gábornak, szerintem, ha kormányra kerülnének, eszük ágában sem lenne ilyen lehetetlen lépéseket megtenni. Nem kell egyszerre mindent olyan tragikusan felfogni... gondolkodjatok, mielőtt lereagáltok valamit! A Jobbik eddig is csak azt tette szóvá a parlamentben, ami tényleg logikus, magyar párti, és mindenek előtt megvalósítható elképzelés volt. Ezek, amikkel néha itt jönnek, mint ez is, a KEO, csak egy elképzelés, elég nehezen jönne létre, de nem rajtunk múlik.
2011. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

"Ez csak egy felvetése volt Vona Gábornak,"


Normális ember mégcsak fel se vet ilyeneket.

2011. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a fideszesek sokkal nagyobb butaságokat is felvetnek. A baj velük az, hogy ők megvalósítani is képesek a butaságaikat.
2011. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor Vona Gábor tanulja meg, hogy nem ordítunk ki a világba minden hülye felvetést, mert komolytalan lesz.
2011. ápr. 15. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!