Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerinted Izrael megtámadja...

Szerinted Izrael megtámadja Iránt?

Figyelt kérdés

Vagy az USA-ra hagyja?

Milyen következményei lehetnek egy esetleges háborúnak?

Mely országok csatlakozhatnak a háborúhoz?


2012. aug. 13. 21:42
1 2
 11/17 assurbanapli ***** válasza:

te sötét, mért az országok méretét bámulod a térképen?

se terület, se lakosság nem számít

még a hadsereg sem, arról van szó, hogy mi porbafingó senkik vagyunk, leépült haldokló csóreszállam, Izrael meg atom hatalom, mért szólsz hozzá ha az iskolai atlaszod a legfőbb politikai ismeretanyagod?(dem még azt se jó helyen nézed)

másrészról annyi sötét van még itt

mi az h USA meg É-korre a ?xddd, szétkacagtam magam

azt hittem csak olyan válaszol aki valamit tudxxxd

2012. aug. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 assurbanapli ***** válasza:
előző, hány éves vagy? (és mért nem a szerelem szex témakörben trollkodsz?)
2012. aug. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"ass?urbanapli"


Te olyan hülye vagy öcsém, mint a segg.(de ezt tükrözi a felhasználó neved is)

1. Szerinted miből áll egy háború hülye gyerek? Szerintem abból, hogy próbálják megsemmisíteni az ellenség földi radarállomásait, harcgépeit, utánpótlását, infrastruktúrát-(repülőtér) stratégiailag fontos célpontjait. Nos, mivel ez Irán területen 80X akkora területen oszlik el, egyértelmű hogy nagyobb rá az esély, hogy lelövik az ellenséges gépeket, a küldetésük előtt.

2. AZ atomot a 2.világháború óta nem használta senki, mivel ez csak elrettentésre szolgál. (és mellékesen nem is lehet hivatalosan nekik)(dettó-Irán) Az is valószínű, hogy Oroszország, vagy Kína, szó nélkül tűrnék, hogy csak úgy dobálják az atomot olyan országok, akik nem csatlakoztak az atomsorompóhoz. Nem?

3. Kibeszélt USA-ról, meg Koreáról, te nagy tudású?

Egyébként, ha annyira egyértelmű a kimenetele, akkor Amerika miért variál annyit?


Végezetül annyit, hogy inkább tanulj a pótvizsgádra, végezd el a 8 általánost, aztán oszd az eszet, te nagy tudású napközis. De ha mégis úgy alakul hogy szorít a cipő, ajánlom figyelmedbe a Családi kapcsolatok kategóriát.

2012. aug. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 assurbanapli ***** válasza:

uram isten, te a sötétség új hulláma vagy

számold már ki, hogy izrael legnagyobb szövetségese, az USA mekkora területtel rendelkezik, és hogy hány olyan megdöntött és izraelbarát arab ország van a környéken ahol bármilyen fegyzer és radar elfér?

egyébként izrael semmilyen egyezményt nem írt alá atomfegyver használatáról (nem tartozik az 5 legetiba)

és szerinted mért fontolgatják az irán elleni háborút? csak nem egy bevethető atomfegyver miatt?


rólad se tudom hányéves vagy, de vagy gyerek, vagy unatkozó retard

2012. aug. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 assurbanapli ***** válasza:

és te beszélsz, akiszerint magyarország és izrael hasonló jelentőségű ország?

ha a hüllyeség fájna, istenem, hogy élhetnek ilyen emberek ezen a földön

2012. aug. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"assurbanapli"


Neked nagy problémáid lehetnek az iskolában, ha még most sem megy az értőolvasás. Másold már be nekem azt a hozzászólásomat, amiben "hasonló jelentőségű ország"nak állítottam be, Magyarországot és Izraelt, azon kívül, hogy kb egyforma a területük.

2012. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"uram isten, te a sötétség új hulláma vagy

számold már ki, hogy izrael legnagyobb szövetségese, az USA mekkora területtel rendelkezik, és hogy hány olyan megdöntött és izraelbarát arab ország van a környéken ahol bármilyen fegyzer és radar elfér?

egyébként izrael semmilyen egyezményt nem írt alá atomfegyver használatáról (nem tartozik az 5 legetiba)

és szerinted mért fontolgatják az irán elleni háborút? csak nem egy bevethető atomfegyver miatt?


rólad se tudom hányéves vagy, de vagy gyerek, vagy unatkozó retard"



Te agyoniskolázott napközis. Én arról az estről beszéltem, ha 1 az 1-ben rendeznék le, nem sok esélye lenne. Azt eddig is tudtam, hogy nem lehetne elvileg atomfegyvere, szóval semmivel nem különbek, mint Irán. (ennyi erővel Irán is fenyegethetne, hogy lebombázza az atom létesítményeit) Az a sok baráti ország a környezetében, kb 2db. Szaúd-Arábia, és esetleg az Egyesült arab Emírségek.

Miért fontolgatják az Iráni háborút? Pont azért, amiért az Iraki háborút. (olaj)


A "gyerek, vagy unatkozó retard" jelző inkább rád illik, mivel nem érted miről olvasol, ez az egyik, a másik, hogy még a helyesírás is problémát okoz úgy látom.

Egyébként nem kellene már készülnöd a pótvizsgádra? Te kis ripacs.

2012. aug. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!