Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Azok akik hiszik hogy az...

Azok akik hiszik hogy az egész világpolitika a Bilderbergek bábja, hogy 9/11 belső meló volt, hogy az IMF a FED-et utánozza, etc. , miért nem gyűlnek össze pl. július 20-án a Kossuth téren, hogy közösen a helyére tegyük a dolgokat?

Figyelt kérdés
Vagy mindenki egy hazug mátrixban akarja leélni/befejezni az életét? Vagy ez csak nekem szánalmas így?

2012. aug. 21. 17:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ja igen. Július 4-e. De én már fejben összevontam a magyar aug 20-al. Szóval így még jobb a július 20-a. :)
2012. aug. 21. 21:10
 12/19 anonim ***** válasza:
65%

SZÁZFEJŰ SZÖRNY = szabadkőművesek = antropozófia = szcientológia = szocializmus = kapitalizmus

~

~

Mindenhol ott vannak a Rotschieldok!!

2012. aug. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egyrészt, mert nem mindenki mehetett el, van aki tenni szeretne ez ellen, de nem tudott jelen lenni, másrészt túl nyílt, túl könnyen elkaphatnak és akkor véged.
2012. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
az igazsag az h pl jomagam is amikor elkezdtem tudomasul venni azt gondoltam magamrol .Te jo eg! nem lehetek normalis.pedig mar tudom minden osszevag.sztem meg ido kell az embereknek, de lehet tul keso lesz....
2012. aug. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

A túl késő az akkor lesz amikor ott vagy a halálos ágyadon, tudod hogy nagyjából 10-15 perc múlva a másvilágra költözöl, belenézel a gyereked szemébe és tudod hogy ugyanolyan rabszolgaként fogja leélni az életét mint amilyen a tiéd volt. Azért mert nem tettél semmit a sok nagy gondolkozáson kívül.

Most még nem késő, még belehet indítani egy folyamatot ami változásokhoz vezet ezen a téren. Minden egyes évvel viszont sokkal nehezebb lesz, amit előző évben elszalasztottál. Akkor a gyerekednek gondolhatod milyen nehéz lesz majd ugyan ez.

Mert gyakorlatilag ezek az uraitok, az Ő rendszerük választja ki kiből lesz rabszolga és kiből nem.

Ne csak a Mátrix c. film levetítése után hőbörögj ezen félórát, hanem gyere ki JÚLIUS 20-án a Kossuth térre!

Hívj másokat is, szervezkedj!

2012. aug. 29. 00:23
 16/19 A kérdező kommentje:
Minden évben jülius 20-a (délelőtt 9 órától) a Kossuth téren - Társadalmi Ébredésben Résztvevők napja!
2012. aug. 30. 02:15
 17/19 anonim ***** válasza:

De figyi, minden júliusban van a Moloch-szertartás, a 2 hetes találkozójuk, szóval még az előtt kéne találkozni, hogy azt megakadályozzuk.

Mit szólnál valami korábbi életszimbolizáló dátumhoz? A feltámadás napja például?

Vagy a nyári napforduló?

2012. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Minden év július 20-án: A Társadalmi Ébredésben Résztvevők napja. A TÉR napja. Gyülekezés reggel 9-től a nagyvárosok legmagasabb rangú középülete előtt. (pl Bp,Kossuth tér).

Mottója: "Egy kis lépés az embernek,de nagy lépés az emberiségnek!"

Külföldre is add tovább!

--------------------------------------------------

All years July on 20: The Social Participants' Day in an Awakening. The day of the space. Assembling in the morning, from 9 before the cities' highest-ranked public building. (pl Washington,white-house).

motto: A little step for the man,but big step for the humanity!

Send on this message to others.

2012. szept. 6. 02:23
 19/19 anonim ***** válasza:

az egész világpolitika a Bilderbergek bábja


Ez a legtökéletesebb megfogalmazás!


miért nem gyűlnek össze pl. július 20-án a Kossuth téren, hogy közösen a helyére tegyük a dolgokat?


Mi hozzájuk képest porszemek vagyunk. Még a világ összes emberei is!

2013. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!