Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kiknek van igaza összeesküvése...

Kiknek van igaza összeesküvéses témában?

Figyelt kérdés
Az jobbosok és "igazságkeresők" "agyrémeit" (zsidók túlhatalma, bankárok és más pénzemberek árnyékkormánya, JFK összeesküvés áldozata lett) hajtogató politikusoknak és más okos embereknek (Walther Rathanau, Woodrow Wilson, Franklin Delano Roosevelt, Stephen M. Walt , dr. John Nichols ) vagy azoknak, akik az egészet elintézik annyival, hogy összeesküvés-elmélet?

2012. aug. 28. 21:56
1 2
 1/20 Vadkan01 ***** válasza:
9%
idővel megtudjuk a választ
2012. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennyire általánosan, minden összeesküvés-elméletre kiterjedően erre nem lehet válaszolni. Én azt mondanám, hogy az esetek egy részében nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél. Tehát valami valóságalapja van a feltételezésnek, de úgy ahogy állítják, abban a formában a legtöbb ilyen dolog nem igaz. És sok esetben meg egyáltalán nem igaz. Túlzottan leegyszerűsítően gondolkodó emberek veszik be egy az egyben az összeesküvés-elméleteket, és ők is gyártják őket.
2012. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

Mondjuk a JFK-nál van jó pár hihető történet!


Én csak azt nem szeretem akik mondjuk minden(értsd így, szó szerint minden) történetbe a zsidókat látják bele!

vagyis JFK-tól, a 2. VH-ig az összes magyar föld felvásárlásáig és Izrael ideköltöztetéséig mindent!!! Azok az emberek szerintem zakkantak de nagyon komolyan!


Persze ez nem jelenti azt hogy pénzemberek(keresztény, kínai, arab, zsidó stb) ne lépnének át akár ezrek-tízezrek halálán ha ebből nekik pénzük van! A világ ilyen kegyetlen! De a keresztények, kínaiak és arabok nem szentek míg a zsidók nem ördögök!


Az összeesküvésekről meg annyit hogy az emberek mindig is kombináltak "felsőbb hatalmak" beavatkozásával!

Ezek néha emberek, népcsoportok de akár "csak" a nők is lehettek!


Ja és ott van pl a röntgen gép amit köztudottan röntgen csak ellopott! A világban nem is hívják röntgengépnek(X-ray)!

Vagy Edison aki egy kemény üzletember volt és baromira nem találta fel a villanyégőt és még sok mindent de kegyetlenül ellopta!!!


Szóval van igaz "összeeskövéselmélet" és van hamis is!

2012. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Az Illuminati hüllő fattyai uralják a világot akiket drakóniaiaknak is hívnak,nem is kérdéses.
2012. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 bumbi02 ***** válasza:
92%

Megláttam a kérdést, és még rákattintás előtt tudtam hogy te tehetted fel...



Egy kérdés megengedhetek én is?


Olyan meredek összeesküvés elméleteket szoktatok gyártani, hogy oda-vissza tekerve kihozzátok hogy a zsidók állnak mögötte...Honnan tudjátok hogy azok,akik irányítanak, nem pont ezt akarják elérni? Hogy a zsidókat lássátok bűnbaknak?


Amilyen összeesküvés elméleteket hallok tőletek, ez bőven beleférne.


Ja és a máig meg nem válaszolt kérdés, csak neked csak most:


Miben lesz más az életed, ha kiderül hogy JFK-t ki ölte meg? (már csak azért is teszem fel ezt a kérdést, mert lényegében csak összeesküvés témában lehet veled találkozni, pedig az összeesküvés elméletek nem egy olyan témakör, ami közvetlen kihat az életünkre)

2012. aug. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
16%

Attól függ melyikről beszélsz, van ami totál hülyeség, van ami részben igaz meg ami teljesen.

Én igazsból nem vállalom be a döntéshozó szerepét, nem ismerem az összes zsidót, szal lehet, h van egy csoport, ami a világ elfoglalásán dolgozik, de az is lehet, h nincs.

Látod Bumbi kijelenti, h ilyen tuti nincs, mert ő ismeri az összeset és e mailben tájékoztatják, h épp mit csinálnak.

2012. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 bumbi02 ***** válasza:
89%
AMúgy másodjára olvasva a kérdést, elég manipulatívan tetted fel... Az összeesküvés elméletek mellé felsorolod a neveket, míg az azokat elutasítókat meg elintézed annyival, hogy vannak ilyenek is.... Illet volna akkor legalább felsorolni ott is a neveket..
2012. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"a és a máig meg nem válaszolt kérdés, csak neked csak most:


Miben lesz más az életed, ha kiderül hogy JFK-t ki ölte meg? "


PM-ben egyszer megválaszoltam.


"Manipulatív kérdés"


Nem tettem fel manipulatívan a kérdést. Árnyékkormányt / zsidók túlhatalmát elutasító komoly emberekről nem hallottam, JFK elleni összeesküvést elutasító embereket azért nem soroltam fel, mert azok komolytalanok , önmaguknak ellentmondóak és manipulatívok.

2012. aug. 28. 23:05
 9/20 bumbi02 ***** válasza:
86%

Miben lesz más az életed, ha kiderül hogy JFK-t ki ölte meg? "


PM-ben egyszer megválaszoltam.


"Manipulatív kérdés"


Nem tettem fel manipulatívan a kérdést. Árnyékkormányt / zsidók túlhatalmát elutasító komoly emberekről nem hallottam, JFK elleni összeesküvést elutasító embereket azért nem soroltam fel, mert azok komolytalanok , önmaguknak ellentmondóak és manipulatívok.



Jah, az válasz volt? eléggé gyenge válasz az hogy, más lesz tőle a világképed.. (valami hasonló választ adtál ha jól emlékszem)



Azért ha felteszel egy ilyen kérdést, vagy ne írj egyik állásponthoz se neveket, vagy mindkettőhöz. Mert ez akárhonnan nézem, manipulatív.

2012. aug. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én komoly emberektől azt sem halottam hogy az alapján ítéltek volna meg egy kormányt hogy milyen mértékben áll zsidókból.Walther Rathenau,F.D.Roosevelt és más okos emberek biztos hogy soha nem vízionáltak gonosz zsidó világösszeesküvést.Rathenau maga is zsidó volt és szociáldemokrata.Roosevelt egy bankár család leszármazottja,miért beszéltek volna maguk ellen?
2012. aug. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!