Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A South Park-ban miért fikázzá...

A South Park-ban miért fikázzák annyira a republikánusokat?

Figyelt kérdés
nem tudok róluk sokat... de tettek valami olyat ami a legtöbb embernek nem tetszett, vagy miért? szinte állandóan visszatérnek az egyes epizódokban és állandóan negatív szerepben tüntetik fel őket.
2012. szept. 3. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

South Park mindig is kormánypárt volt.

Bush idején szétparodizálták a demokrata Al Gore-t.

A Wikileaks munkásságát is negatívan tüntetik fel.

2012. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
6%
Mert a Demokraták Reptoidok. És hülxe mindenki.
2012. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Mert a republikánusokat van miért: lsd. George W. Bush dicsőséges tevékenységét. Részemről utálom őket, nem értem, hogy lehet valaki annyira sötét, hogy ilyen elitista, vallási megszállott, militáns idiótákra szavazzon - de a jelek szerint bőven vannak híveik.
2012. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2# tudom, hogy az egyik szerző zsidó, de ha annyira azt akarnák, hogy a zsidókat mindenki megszeresse, akkor Cartman nem lenne benne, vagy pedig nem egy hatalmas antiszemitaként állítanák be állandó zsidógyalázó szövegekkel. :) szóval annak, hogy most egy részt ennek áldoztak, annak még nem tulajdonítok nagy jelentőséget.
2012. szept. 3. 21:32
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel vitatkoznék.

Cartman a tipikus amerikait testesíti meg. Kövér,lusta ,ostoba( kivéve ha ki kell szúrni valakivel) és utál mindenkit aki egy kicsit is unszimpatikus, és ő van a legjobban felháborodva ha valaki ezt szóvá teszi.


Az "átlagembert" próbálja a szerző többek között nevetségessé tenné Cartman karakterével.


Amúgy én liberálisnak sem igazán mondanám műsört rengetegszer is beszólt a demokratáknak is. Csak azért több a repubos rész mert Clinton alatt az SP még nem foglalkozott komolyan a politikával.

Inkább jó öreg örök ellenzéki műsornak tartom ,aminek soha senki sem jó .

2012. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
South park sosem csak az egyik oldalt jeleníti meg,általában azt figurázzák ki akiről épp több szó esik a jelen életben.
2012. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
Azért megfigyelhettétek,hogy általában Kyle a jófiú..aki ugye..
2012. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem kell őket komolyan venni, próbálnak néha kicsit elgondolkoztatni, de összességében csak a poénra mennek rá. Ahogy én észrevettem minden etnikum, vallás, meg politikus megkapja a magáét :P Van egy rész, ami Obamáról és McCainről szól, és az benne a poén hogy mind1 melyikük nyert volna, mert csak átbasszák az egész országot, és valójában egy csapatban vannak.
2012. szept. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
na, az utolsóval egyetértek. :) tényleg mindenki megkapja, csak eddig nekem a republikánusok tűntek fel a legeslegjobban...
2012. szept. 4. 01:21
 10/13 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Az SP kioszt mindenkit, nézd meg hogyan szerepelnek benne mondjuk Clintonék (akár Bill, akár a felesége), vagy akár Kyle szülei.
2012. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!