Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez az emberi értékrend,...

Ez az emberi értékrend, nemde? Gondolom ez nem lesz a "hírekben".

Figyelt kérdés

Irán segíteni szeretne minden emberen a Földön. Ezzel szemben mit tapasztalhatunk az USA mögött álló pénz és korporációs oligarchiától? Ember és élet ellenes értékrendet! Ők soha nem adnának egy ilyen találmányt az emberiség kezébe, mert akkor kicsúszna a kezükből a világgazdaság irányítása.

[link]


2012. szept. 3. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Az egész egy hatalmas kamu!

Nincs itt semmi felfedezés vagy nagy világmegváltás!


Ha nem hiszed nézd meg magad:

http://www.youtube.com/watch?v=fCFO3-MOCYE&feature=player_em..

2012. szept. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A magyarok már a 70'-es években feltalálták a vízzel hajtott autót, amit Szidniben be is mutattak. Csak a világot a kezében tartó háttérhatalom eltusolta. Mind a két feltaláló egymás után "balesetben" meghalt.
2012. szept. 3. 22:57
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

> Irán segíteni szeretne minden emberen a Földön.

LoL.

2012. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

és még a fogakat is tisztítja:)


Nekem főleg az tetszik, ahogyan a keshefoundation honlapjánnreklámozzák a saját termékeiket (igen, ez egy biznisz vállalkozás), és ott saját maguk igazolására beraknak egy linket egy belga mérnök prof véleményéről a programról, hogy nézzétek, ő is azt írta, hogy az elv jó.

A keshe alapítvány honlapján legalul: [link]


és ajánlott megnyitni azt a bizonyos véleményt is, és elolvasni (csak egy oldal).

Ja, ír olyat is, hogy az elv rendben lenne, legalábbis amennyire ő, mint nem nukleáris mérnök ért hozzá, csak mellé olyat is, hogy a megvalósítással kapcsolatban meg semmi nincs, sem számolások, sem semmi, ami azt mutatná be, hogy akkor azt az elvet mégis hogyan is ültetnék át a gyakorlatba (a fúziós reaktorok elvi működése eddig is megvolt, és ha jól értettem abból a rövid beleolvasásból, amit rááldoztam, ez is valami hasonló cucc).


Mondjuk az is aranyos, hogy úgy mellékesen, mint mekkora előnye ennek az állítólagos technológiának, még berakják, hogy amúgy blokkolja a távkommunikációt meg a légi közlekedésben is gondot okoz...

2012. szept. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezt az irán tudóst ki fogják nyírni ha nem tudják máshogy elkussoltatni
2012. szept. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

"Irán segíteni szeretne minden emberen a Földön. "


Igen. Irán, ahol embereket köveznek halálra mert sörözik, illetve ahol az emberi gondolkodás és a törvénykezés középkori szinten áll (lásd. vallásrendőrség és társai), biztosan ezt szeretnék. Én meg azt szeretném, ha Iránt letakarítanák végre a Földről.

2012. szept. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy kis gondolkodás segítene azon, hogy mit higgyünk el, és mit nem. Általában is segítene mások véleményének, indítékainak megértésében és megítélésében. Úgy hogy ezt javasolnám.
2012. szept. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

"már a 70'-es években feltalálták a vízzel hajtott autót"


Szeretem az ilyen félelmetesen szűk látókörrel rendelkező embereket.

Elárulnád nekem, hogy ha máról-holnapra senki sem használna olajat, akkor miből élne az potom néhány tízmillió család, akik az olajiparból élnek meg? Mit kezdenél azokkal a közel-keleti országokkal, akiknek csak olajuk van? Megmondanád nekik, hogy legyenek kedvesek éhendögölni?

Közölnéd a brazilokkal, hogy álljanak vissza a kokaintermesztésre?

Hm?

2012. szept. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csiß ***** válasza:
100%

"Elárulnád nekem, hogy ha máról-holnapra senki sem használna olajat, akkor miből élne az potom néhány tízmillió család, akik az olajiparból élnek meg? Mit kezdenél azokkal a közel-keleti országokkal, akiknek csak olajuk van?"


Ez pont annyira érdekel mint őket hogy én miből élek meg...

2012. szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!