Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Európában hol lesz legközelebb...

Európában hol lesz legközelebb háború?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem sehol. Maximum akkor tudnék elképzelni háborút, ha mindenhol szélsőjobb kerülne hatalomra, de ekkor egész Európát érintő háborút vizionálok. Az a gond, hogy a politikai-gazdasági környezet, amelynek hatására esetleg a szélsőjobbosok kerülhetnének hatalomra, mást nem hagyna lehetőségként csak háborút. Szerintem.
2012. szept. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Talán a most aktuális Azer-Örmény tüzszünet újulhat ki, mint a 90-es évek elején volt háború.
2012. szept. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azer-Örmény háború várható, Európa Belső részén nem hiszem, hogy lesz háború ameddig az EU létezik ja meg még a Nato...
2012. szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
A legvalószínűbb szerintem Koszovó és természetesen polgárháborúra gondoltam.
2012. szept. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én meg remélem, idővel a Dunában végzed.
2012. szept. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 assurbanapli ***** válasza:
100%

fogd már föl hogy mert apai ágon örököltél egy vezetéknevet kitudja hány generációval ezelőtt kezdődőleg, még 90%ban magyar vagy, de német biztos nem

talán osztrák de valószínűbb hogy csak valami szláv (pl szlovák)

az hogy a kisebbségikomplexusod az őrület határára sodort nem jogosít fel arra, hogy elviseltesd velünk a hülyeségeidet

NEM VAGY NÉMET TE RETARD, CSAK EGY SZÉGYENFOLTJA AZ EMBERISÉGNEK!

2012. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ti meg hülye nagyképű gebék igenis az vagyok
2012. szept. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 assurbanapli ***** válasza:
100%

ti? mármint mi magyarok?... akkor te is, mert magyar vagy (ha igen selejtes is)

gondolj csak bele, magyarul beszélsz, magyar állampolgár vagy, anyád magyar, apád magyar, magyarországon élsz, itt születtél, a magyar államnak adózol (vagy a szüleid, mert felnőtt még biztoss nem vagy)

ebből egy is elég lenne, de sajna mind teljesül

attól mert a vezetéknevedet bizonytalan források alapján nem teljesen magyar eredetűnek sejted, még nem leszel német (előbb leszel te zsidó származású ilyen névvel magyarországon)

de tökéletesen mindegy, mert anyád vezetékneve biztosan nem idegenhangzású, innen meg már a halovány esély is elhomályosul "árja mivoltodra"

igazán szégyenletes, hogy egy ilyen büszke, és dicső nemzet, ilyen degenerált, abberrált hazaáruló ifjakat nevel ki! itt kezdődnek a problémák! másik országban ilyen nem tapasztalható...

2012. szept. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 assurbanapli ***** válasza:
fogadni mernék, hogy németül se tudsz
2012. szept. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!