Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Nyugat-Európaiak (különösen...

A Nyugat-Európaiak (különösen a franciák és a nyugatnémetek) miért gyűlölik a magyarokat?

Figyelt kérdés

2012. szept. 12. 19:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
4. szívemből szóltál ami a francikat illeti :)
2012. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Amúgy Nagy Károlyra hivatkozva hiszik azt hogy övék egész Európa,pedig akkor már sokkal inkább lehetne az Olaszokat Európa alapítóinak tekinteni az Ókori Róma miatt.
2012. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, nekem csak a németekkel van tapasztalatom. Legutóbb az egyik pár perc beszélgetés után felajánlotta a segítségét állás ügyben átadva a névjegykártyáját.
2012. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem vettem észre, hogy a franciák vagy a nyugatnémetek utálnák a magyarokat. A keletnémetek egyenesen szeretik Magyarországot, hiszen az "átkosban" rendszeresen jöttek nyaralni a Balatonhoz, sok emlékük fűzi az országhoz. Ráadásul hálásak is nekünk, hiszen voltaképpen Magyarország is szerepet játszott Németország újraegyesítésében.

A nyugatnémetek pedig abszolút semlegesek velünk szemben, ha már mindenképpen általánosítani akarunk, bár nyilván nem lehet egy 82 milliós nemzetnél.

A franciák pedig ugyanez, abszolút semleges nekik Magyarország általánosságban, bár évről évre több turista jön Budapestre.

Az meg, hogy homofóbnak és antiszemitának tartanak esetlegesen minket... nem alaptalan a vádjuk, az az igazság.

2012. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!