Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kolozsváron utálják a magyarokat?

Kolozsváron utálják a magyarokat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Az oláhok mindenhol utálják a magyarokat, ez nem újdonság. A magyarok kétszer annyira utálják őket, szóval gyönyörű az élet...
2011. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
83%
Én nem vettem észre. Mondjuk nem sűrűn járok oda, de eddig nem volt semmi gondom abból hogy magyarul beszéltem. Persze gondolom ott is vannak magyargyűlülők mint itt romángyűlölők.
2011. okt. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Többször jártam már arra. Megálltunk tilosban (utólag vettük észre) egy üzlet előtt, mert eltévedtünk. Kijött két nagydarab román, na mondom itt baj lesz. Nem beszéltek csak románul. Mutogattuk nekik a térképet, erre felhívták egy angolul tudó haverjukat és odaadták a mobilt és ő útbaigazított. Magyar rendszámú autóval mentünk, meg szerintem enélkül is tudták, hogy azok vagyunk.

Korábban meg nem tudtunk lerázni valami kolduló gyereket odajött egy faszi és akkorát lökött rajta, hogy majd hanyatt esett. Megköszöntük neki ő meg mondta, h semmi gond és elment. Vásároltunk ABCben ahol nem tudtak magyarul és mégis nagyon kedvesek voltak (mondták és hogy nem beszélek mágyar).


Szerintem annyi a teendő, hogy nem kell őket hergelni nagymagyarországos pólóban/matricával. Persze nyilván ott is vannak agyilag visszamaradott ősemberek, akiket ezek szerint sikerült elkerülni, de ez az ősembertípus itthon is megtalálható sajnos.

2011. okt. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm (magyarországi magyar!!!) oda jár egyetemre. Nem panaszkodott még sose, hogy bántották volna, vagy csak beszóltak volna.
2011. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

"nem kell őket hergelni"


Ez kb. olyan volt, minthogy ne menj el egy cigány mellett "MUNKA" feliratú pólóban, mert az nyílt provokáció és sértő rájuk nézve.

2011. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!