Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A muzulmánok mennyire szimpati...

A muzulmánok mennyire szimpatizálnak a magyarokkal?

Figyelt kérdés

Általánosítással beszélek, de én azt látom,hogy a Jobbikkal kölcsönösen(?) szimpatizálnak illetve gondolom tetszik nekik az is,hogy sok az antiszemita az országban.

Ha a magyarok is Allahban hinnének akkor még jobban kedvelnének minket?


YouTubeon a Magyarország-Izrael meccsen történt eseményeknél több arab is kommentárban a tetszését fejezte ki, főként a "Palesztina,Palesztina" videó alatt,gondolom náluk a zsidó gyűlölet az ami nyerő.



2012. szept. 27. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Azt tudom, hogy a törököknél és azerieknél eléggé szimpatikusok a magyarok.
2012. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem több itt az antiszemita itt mint máshol, nem tudom mire alapozod ezt. Nálunk csak ez a leghangosabb réteg. Egyébként a muszlimok szimpatizálhatnak velünk, mert ugródeszkát jelentünk nyugat számára, valamint az iszlámellenesség sem alakult még ki az országunkban. Nem magas a bevándorlási ráta, nem emelnek mecseteket stb. A törökök pedig rokon népként tekintenek ránk, a hunoktól származtatják magukat és minket is.
2012. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

szerintem semennyire

a mi nagy muszlimbarátaink is azért vannak értük oda, mert rühellik a zsidókat

az meg a hab a tortán, hogy ezek a magukat igaz magyarnak vallók, leköpik eleink minden kínját, kiontott vérét

2012. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

iszlámellenesség nem alakult ki? ha nálunk nem akkor hol?

évszázadokig harcoltunk velük

2012. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Évszázadokig, olyannyira, hogy 1686-ban Bécs ostrománál Thököly és a kurucok török oldalon harcoltak a Habsburgok ellen. Később a Rákóczi-emigráció szintén a törököknél kapott menedéket. Pedig ez alig 20 évvel a török kiűzése után történt. 300 év távlatából miért utálnánk őket?
2012. szept. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy az Ibériai-félszigeten közel 800 évig voltak berendezkedve az arabok, mégsem hivatkozik erre Spanolyország, amikor iszlámellenességről van szó. Ehhez képest mi elbújhatunk a 150 évvel.
2012. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*Spanyolország
2012. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

21:12


Bécs ostroma 1683-ban volt, 1686-ban Buda ostroma volt, és akkor Petneházyék már császári oldalon harcoltak.



Amúúgy meg szerintem semennyire, kivéve a törököket.

2012. szept. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%

Ezen az alapon sokkal jobban gyűlölhetjük Ausztriát - hiszen 1849 -et nekik köszönhetjük. Ők nyírták ki hőseinket nem tisztességes embernek kijáró kivégzéssel.

Ezen az alapon gyűlölhetjük az USA-t, Franciaországot, Oroszországot, Nagy Britanniát - mert miattuk zsugorodott Magyarország.

Gyűlölhetjük a románokat, szlovákokat, szlovéneket, szerbeket, ukránokat, cseheket, horvátokat, osztrákokat Trianon miatt.

Gyűlölhetnénk magunkat is, mert semmibe vesszük őseink halálát, ha nem teszünk meg mindent azért, hogy az

a föld - aminek minden szegletét magyar vér öntözött - magyar legyen ismét,

de nem teszünk semmit.


Addig miért haragudjunk a muzulmánokra, míg magunkat sem tudjuk gyűlölni ?


Egyébként nem vagyok arab párti vagy zsidó párti. Nekem ez a két nép egy kutya, és ha rendelkeznék néhány atomlövedék felett, szétbombáznám mindkettőt.

2012. szept. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A muzulmanok 90 %-a azt sem tudja, hogy leteznek magyarok. Mit gondolsz, pld. a Sinai felszigeten a beduinok hallottak mar Magyarorszagrol?
2012. szept. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!