Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik országban fogadják be...

Melyik országban fogadják be leginkább a magyarokat? Kik szimpatizálnak a magyarokkal vagy kik a legvendégszeretőbbek? és kik nem azok?

Figyelt kérdés
úgy vettem észre,hogy itthon nagyon is toleránsak vagyunk a külföldiekkel, rengetegen élnek itt, és teljes mértékben elfogadjuk őket, legalábbis a normálisakat. na de minket kik fogadnak be ugyanígy külföldön? melyik nemzettel, országgal nincs feszültség és melyikkel van? melyik nemzet emberei befogadóak és barátságosak egy külföldről jött személlyel szemben, és kik nem azok?
2011. ápr. 23. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem ha van szaktudásod és nyelvtudásod akkor európában mindenhol szívesen látnak.
2011. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Általában majdnem minden európai ország szereti azokat az embereket,ahol tudnak az ő nyelvükön.
2011. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szia! A Lengyelek állítólag nagyon szeretik a magyarokat. Kanadába befogadják a magyarokat és ott sok magyar is él kint.
2011. ápr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Olvastam valahol hogy a törökök nagyon-nagyon szeretik a magyarokat :DD Elég nekik mondani hogy magyar vagy, és már jobb is lesz minden
2011. ápr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A törökök az biztos, a lengyelek is szerintem.
2011. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
A japánok rokonoknak tartanak bennünket, mármint aki foglalkozik ezzel, azt én sem gondolom, hogy japánban mindenki tud akár csak a létezésünkről is.
2011. máj. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én olaszoknál is pozitívat tapasztaltam. Persze ha beszéled a nyelvüket, legalábbis megpróbálsz, azt nagyon pozitívan veszik.
2011. máj. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Románok között volt, aki nagyon ellenszenves volt velem....
2011. máj. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Tény, hogy nagyon könyöklős népség, főleg aki külföldön dolgozik. Én ott tapasztaltam negatívat.
2011. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Rengeteg helyen szívből és zsigerből utálják a magyarokat!!


Erről az ott járt, honfitársaink tehetnek!!!!!!

2011. máj. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!