Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Köze van ezeknek a műsoroknak...

Köze van ezeknek a műsoroknak az új világrend kialakulásához?

Figyelt kérdés

A sok "isten" (napjában 150-szer is), meg ehhez hasonlók kimondása a tv-kben. (Mert ez olyan, mint egy vers, ha napjában többször halod, akkor beleivódik a fejedbe, és még akaratlanul is kimondod.


Meg ez a sok oktatófilm a tv-kben: Hogyan kell nevelni a családodat. Mert mutatnak egy mintacsaládot és mindenki őket követi a világban. Mert ez lesz az új világrend alapja.


Én nem hiszek istenben, csak az idegesít, hogy mindenkire több 10 millió emberre tudnak hatni egyszerre, aki leül a tv elé.


Az új világrendet az EU tervezi, a szabadkőműves kerekasztaluk mögött. Mindenki Orbánra haragszik, közben meg az EU-tól lett ilyen a világ, amilyen. Hogy-hogy nem, épp azok az országok mennek csődbe, akik bent vannak az EU-ban.



2012. okt. 16. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig létezem.
2012. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bumbi02 ***** válasza:
100%
Keresd fel Haggardot, ő biztos megért.
2012. okt. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nahát, eddig azt hittem, hogy a szabadkőművesek célja a fiatalok eltérítése Istentől, hogy a nagy liberalizmussal szétzüllesszék őket, elvegyék a kedvüket a gyerekvállalástól, kihalasszák a fél emberiséget, és aztán átvegyék a világuralmat. Most viszont megvilágosodtam: a szabadkőművesek Istenen keresztül akarják uralni 10 millió magyar lelkét. Vagy ez most egy másik kőművesbrigád? :))
2012. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a Hupikék Törpikéken gondolkodtam. Francia rajzfilm, ők ugye az EU egyik fő támasza. Rászoktatnak, hogy hallgass Törpapára, különben jön Hókuszpók, és törplevest főz belőled. Nemsokára fel fog bukkanni egy kék bőrű (tehát: nem fehér!) piros sapkás (tehát: kommunista!) vezető, akire így mindenki hallgatni fog.

Figyelembe véve, hogy a "hókuszpókusz" szó egyházi szóhasználat félrehallása ("hoc est corpus" - ez a test, ti. Krisztusé), egyértelműen az Egyház démonizálásával állunk szemben Kókuszpók személyében, ezért nem hiszem, hogy a sok "isten" a tv-ben a szabadkőművesek műve lenne.

Ami felett nem tudok dűlőre jutni, az Tréfitörp szerepe: ő nyilvánvalóan egy muszlim terrorista allegóriája, mégis pozitív szerepben van... lehet, még terve van velük a szabadkőműveseknek...?

2012. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak egy mondatodra reagálnék amivel végképp hitelteleníted magadat.


"Hogy-hogy nem, épp azok az országok mennek csődbe, akik bent vannak az EU-ban."


Ezek szerint Argentína és Izland is Eu tag lenne?


És egyébként tisztában vagy azzal kik a szabadkőművesek, tudsz egyáltalán bármit is azon kívül róluk, hogy a sátán megtestesülései és az egész világot maguknak akarják?

2012. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek már szabad kőművesek. A válság az építőipar szabadúszóit nyírta ki először! (tudom, ők csinálták a válságot. Lehet, h nem volt kedvük dolgozni tovább...?)
2012. okt. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kérdező hülyeségeket beszél, a felsorolt dolgainak nincs semmi köze az Új Világrendhez.
2012. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Granulátum ***** válasza:

A hupikék törpikék belgák.


Kedves hozzászólok, az USA kompletten szabadkőműves a kezdetektől fogva és kompletten vallásos a lakosság nagy része.

2012. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg belgák, bocsánatot kérek, de ha belegondolsz, ez csak méginkább alátámasztja az elméletem.
2012. okt. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!