Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért értenek egyet ennyien...

Miért értenek egyet ennyien Breivikkel?

Figyelt kérdés
Youtube-on a videók fele likeolva van,meg a kommentek is megoszlanak. Jó,tényleg nem lenne jó ha 10-20 éven belül Európa népességének a fele arab meg roma lenne de,most akkor miért a saját fehér népét csökkentette 70 valahány emberrel.

2012. okt. 18. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Én egyetértek vele.

Nézd meg mi megy Magyarországon a cigányoknak hála.

A barna bőr nem ide való...

2012. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Mert a baloldal nagy része liberális az idegenekkel és elfogadják őket és ezáltal idegeneket is beengednek az országba,Breivik meg úgy gondolta,hogy célszerűbb lesz őket megölni mint sem a bevándorlókat...(pedig Norvégia Magyarországhoz képest...hogy Franciaországról már ne is beszéljek...)
2012. okt. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is igaza van,de az elsőnek üzenném hogy nem a bőrszínnel van a baj hanem a viselkedéssel. Például az arabok is fehérek még sem azért utálják őket,hanem azért amiért randaríloznak NY-Európában.Érdekes ,hogy az USA-ba a feketék még is betudtak illeszkedni,persze ott is vannak gettók meg a legtöbb bűncselekmény ők követik el.
2012. okt. 18. 17:39
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
A neten a pszichopaták felülreprezentáltak.
2012. okt. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%
arabok neked fehérbőrűek? eszednél vagy? nézd már meg, egyáltalán nem fehérek.. egyébként szerintem ennyire eltérő kultúrák ne keveredjenek, maradjanak a saját földrészükön
2013. jún. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az irániak a fehérbőrűek(perzsák). De az arabok között is van sok fehér bőrű...
2013. júl. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!