Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Te mivel bűntetnéd ezeket?

Te mivel bűntetnéd ezeket?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 18. 17:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Mármint az oldal üzemeltetőit? Nyilvánosságra hozni, kik ők, az bőven elég.
2012. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
ez csak gyerekcsíny. a fehérek sokkal agresszívabbak.
2012. okt. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Remélem veled is elkövet majd egy ilyen gyerekcsínyt. :)
2012. okt. 18. 18:00
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Természetesen azonnali tarkónlövéssel.
2012. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Milyen vicces gyerekcsíny...ott is gondolom bekerülnek és úgy jönnek ki,hogy én vagyok a király...én ezen módosítanék továbbá a Magyarországon ismert háromcsapás törvényt alkalmaznám rajtuk magyarul életfogytiglani börtönbüntetést adnék nekik, a banda tagjainak akik pedig nem csináltak semmi 10-20 évet,attól függ ki milyen hazugsággal áll elő "én nem tudtam,hogy ezt csináljuk -10 év jöhet a következő" és így tovább...

Túl sok az ember a földön, szerintem az 5 milliárd jobban hangzana az a 2 milliárd pedig a bűnözők által veszne el vagyis őket pusztítanánk el, egyfajta elrettentés képpen is jól jönne, legyen a támadó,fehér fekete,barna vagy ázsia- fajától függetlenül.

2012. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Nekem így elsőre felsejlenek olyan szavak, mint a garázdaság és a testi sértés, amikről a BTK rendelkezik is minősített esetekkel és halmazatokkal és a kiszabható büntetési tételekkel együtt.
2012. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Ki olvas ma kurutyinfót?
2012. okt. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Először is meglátogatni pár kigyúrt kidobóval és félholtra verni a támadókat egyesével, majd nagyszerű bírósági eljárással kb örökre bezárni őket egy patkánylyukba.
2012. okt. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

Az emberölést és testi sértést összevonnám, mert a baj csak az, hogy a BTK nem bünteti eléggé ezt a fajta magaviseletet...


170.§ Testi sértés

(...)

3.

Ha a testi sértést aljas indokból vagy célból (...) követik el, a büntetés bűntett miatt könnyű testi sértés esetén három évig, súlyos testi sértés esetén egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztés.

4.

Bűntettet követ el, és egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő az elkövető, ha a testi sértés maradandó fogyatékosságot vagy súlyos egészségromlást okoz, illetőleg, ha a súlyos testi sértést különös kegyetlenséggel követi el.

(...)

6.

A büntetés két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztés, ha a testi sértés életveszélyt vagy halált okoz.



Nyolc év, halál esetén is. Nyolc. Sőt, kettő, ha nagyon elnéző a bíró. Utána jó magaviselet miatt meg gondolom be se kell a gyilkosnak menni. Ha a kisebbség közül kerül ki, akkor meg ugyanez. Itthon szabadon lehet ölni.

2012. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
A kuruc.info a Moszad szennylapja.
2012. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!