Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik lesz az EU első muszlim...

Melyik lesz az EU első muszlim többségű tagállama?

Figyelt kérdés

Macedónia, Törökország, Koszovó, Albánia, Bosznia?

Esetleg valamelyik nyugat-európai ország válik előbb muszlim többségűvé?


2012. okt. 22. 10:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hogy a csatlakozási tárgyalásokat megkezdte az még nem jelent semmit. Az minimum(!) még azt jelenti 7-8 év, amíg csatlakozásról szó lehet, de ez Macedónia esetén inkább több. Addig pedig sok víz lefolyik a Dunán. Ha lesz még akkor Európai Unió jelenlegi formájában, akkor én nem tudom elképzelni, hogy egy nagyon elmaradott országot(sőt régiót, mert ha Macedónia bejön, akkor Montenegrónak is kéne, meg Albániának) felvesznek, mert ma már mindenki látja, hogy az a folyamat ami a görögökkel, spanyolokkal sőt már talán az írekkel a 70-es években (de azt még elbírta) kezdődött és akkor 2004-ben tetőzött, az hiba volt. Olyan országokat felvenni, akiknek az egy főre eső GDP-je nem, hogy a felét, a 30%-át alig érik el az EU átlagnak. Szerintem az EU most inkább a meglévő keretek szorosabb együttműködését fogja előtérbe helyezni, mint a bővítést.

Törökország meg egészen más tészta, ők sosem fognak csatlakozni.

2012. okt. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A 82 millió német lakoshoz a 6-7% nem tűnik soknak, de úgy egyébként az rohadt sok.
2012. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem lesz, mert már van. Úgy hívják, Koszovó:

[link]


Javaslom, görgess le a vallás részhez.

2012. okt. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!