Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy muszlim férfit! Az első pillanattól kezdve totálisan egymásba szerettünk! De félek, mert semmit sem tudok az iszlám vallásról?! Viszont sosem voltam ilyen szerelmes senkibe! Lehet két ilyen különböző kultúrájú ember boldog?

Figyelt kérdés
Ő Londonban él és a neten kommunikálunk naponta többször!Októberben fogok végleg kimenni londonba!Szeretnék vele lenni, de ő hithű vallásos muzulmán és én ezt el is fogadnám, de én nem veszem fel az ő vallását!Így is lehet esélye a dolognak?vagy túl nagy a kultúrák közötti külöbség?valaki tudna pozitív példával vagy tanáccsal segíteni?
2010. aug. 9. 09:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
44%
kérlek, olvasd el a Lányom nélkül soha c. könyvet.
2010. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

nagy a különbség. nagyon nagy. de nem értelek, nyilván nem most ismerted meg, de azóta nem voltál képes utánajárni a kultúrájának? ez iszonyat életképtelen viselkedésre utal feléd.


áruld már el, kibe is vagy te szerelmes? Nem is ismered, nem tudod milyen, mire épül az értékrendje stb, hisz semmit nem tudsz a kultúrájáról, róla is annyit amennyit beszéltek neten.

2010. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
Olyan negatívat tudok, ami a családomban történt.Nem fogom itt leírni, de ismerve a muszlimokat,ha jót akarsz magadnak, akkor nem dőlsz be a kezdeti kedvességnek, dumáknak.Felejtsd el,és arabbal SOHA!!
2010. aug. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Ha ő tényleg olyan hithű, akkor esélytelen, hogy legyen a dologból valami, mert a házassághoz át kellene térned. Ha nem olyan hithű, akkor nem gond.
2010. aug. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
28%
esküszöm lekéne lőni az összes ien terroristát...
2010. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
51%
Ismerve a muszlimokat? Hányat ismersz? Szerintem a legtöbbjük elég normális (nem a fanatikus vallásosak).
2010. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
a legtöbbjük fanatikus vallásos.
2010. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
60%
Legalább nem mind terrorista...
2010. aug. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
ez valóban igaz! nem mind terrorista, sőt a többségük nem terrorista egyetértek.
2010. aug. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
A nagy egyetértés. Na de annyi biztosan igaz, hogy a netes "kapcsolatokra" nem lehet építeni.
2010. aug. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!