Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz az hogy H. Göring időnkén...

Igaz az hogy H. Göring időnként római tógában volt otthon, és minden újjára gyűrűt húzott, valamint rúzsozta a száját és festette a körmét?

Figyelt kérdés
Valahol ezt olvastam,de már nem emlékszem melyik könyvben.

2012. nov. 1. 01:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Liberális propaganda...
2012. nov. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Én is az amerikai börtönparancsnok könyvében olvastam ezt.C. Andrus vagy ki írta,most már beugrott.Én is propagandának tartom,Röhm körül voltak homokosok az SA-ban az köztudott de Güöringnél semmi nem utal rá.Egész életében bálványozta első feleségét Karint,gátlástalan karrierista volt de biztos vagyok benne hogy nem csinált ilyeneket,a pompát szerette annyi igaz.

John Edgar Hooverre viszont hajszál pontosan illik a leírás!Tógában járt,festette körmeit,rúzsozta magát időnként és egy férfivel élt egész életében,előtte az anyjával míg az meg nem halt!Szerintem Andrus róla vette a mintát Göring lejáratásához.

2012. nov. 3. 22:42
 13/13 A kérdező kommentje:
Írjátok csak be a keresőbe hogy J.Edgar Hoover Transvestite,kidob egy csomó érdekes oldalt,minimum meleg volt a krapek.
2012. nov. 3. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!