Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » I. Richárd angol királynak...

I. Richárd angol királynak milyen szégyenletességei voltak?

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
A piactéren maszturbált.
2012. nov. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
gratulálok.. :)
2012. nov. 4. 16:57
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Én nem gratulálnék hozzá, hiszen elég szégyentelen dolog.
2012. nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
írásos források alapján 90 %-ban biztos dolgokat kérnék :) pl. mielőtt folytatta volna a franciák elleni harcot még útba ejtette Angliát és megfosztotta öccsét minden hatalmától.
2012. nov. 4. 17:02
 5/8 anonim ***** válasza:
A bűnös szemérmetlenség még a franciák elleni harc előtt volt. A pórnép között járt álruhában, és a fiatal fehérnépet ijesztgette királyi falloszával.
2012. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy milyen szégyenletessége volt?


Nem volt se púpos, se sánta, szóval ilyen irányú gondokkal nem küzdött.

2012. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mér meglettek de azért köszi az érdeklődés (utolsónak) hát én hármat kellet írni én olyanokat írtam: hogy osztrák lovagot bántalmazott és az uralkodói család zászlaját letépte mert az az övével nem loboghatott együtt. 2. öccse teljes hatalmát elvette 3. 3500 arab fogoly megölésére adott parancsot.
2012. nov. 4. 20:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam róluk, de az 1. és 3. eléggé hihetetlennek tűnik, ismerve Richárd karakterét (ne felejtsük el, hogy egy olyan emberről van szó, aki megjutalmazta gyilkosát egy pontos találatért). Ami az osztrákokat illeti, inkább ő volt bántalmazva részükről, sőt fogságban is ült náluk. A 2-es az viszont egészen biztos, hogy nem igaz, mivel Richárd minden intrika ellenére kinevezte öccsét, Jánost trónörökösévé (gyermeke nem lévén).
2012. nov. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!