Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ehhez mit szóltok?

Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

lehet hogy hülyeség egy összeesküvés elmélet de sokat olvastam 1. VH.-s politikai dolgokat és más összeesküvés elméleteket és hogy a nyugat mindig is félt a cári oroszországtól erre a következtetésre jutottam hogy

ororszo. erős volt és ha nyer azt antant oldalán akkor meg kell hogy kapja területi követeléseit amik nagy területek és a befolyása is tovább erősödik ezért kellett a kommunizmust elterjeszteni oroszo.-ban az USÁnak ezért kellett belépjen a háborúba hogy az antant hatalmak biztosan nyerjenek. azt szerintem sokan tudják hogy a szerbek orosz utasításra követték el a szarajevói merényletet ezzel csak azt akarom érzékeltetni hogy az oroszok nagyon benne voltak a dolgokban így szerintem a központi hatalmak csak másodlagossak voltak vagyis nem csak így akartak két legyet ütni egy csapásra. lehet hogy ez csak az én agy szüleményem de csak gondoljátok végig és nézzetek meg róla néhány dolgot, pl [link]


2012. nov. 17. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést ismételd meg érthetően, mert én személy szerint egy szót nem értek belőle.
2012. nov. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!