Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek szakácsként...

Szerintetek szakácsként (Europassos vizsgabizonyítványon Chef Cuisinier megjelöléssel) hol érdemes dolgozni? Külföldre szeretnénk menni, mindenképpen Angol nyelvterületre.

Figyelt kérdés
Lassan családot is szeretnénk, tehát az adott ország gyermekvállalás iránti politikája is érdekelne. Meguntam, hogy 27 évesen kilátásom nincs gyerekre (nő vagyok) mert nincs miből, és mire... Szóval gólyát játszunk :) Hova menjünk? (hajó, stb kilőve, páromat nem hagyom itthon)

2012. nov. 28. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Írország. De kezdőtőke kell, mert ott tényleg drága az albérlet.
2012. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves első kommentelő! Ötleteket várnék, és nem lehurrogást. Szerintem aki itt "hülye", az legfeljebb te vagy. Anglián kívül elég sok minden angol nyelvterület, de olyanoktól várnék inkább ötletet, akik már próbáltak valamit, esetleg kint élnek, vagy ismernek olyat, aki kint él.
2012. nov. 28. 22:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Írországról tudsz esetleg valami konkrétat,(milyen hely, élhető, emberek milyenek, stb) kedves második kommentelő? Kezdőtőke nélkül sehova, ezzel tisztában vagyok :)
2012. nov. 28. 22:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Élhető hely, magasabb fizetés (mint mondjuk a szomszédos Nagy-Britanniában ugyanazért) de magasabb árak, az íreket mindenki szereti, ott is csak a bevándorlókkal van probléma. Lengyelből, litvánból nagyon sok van, általános tapasztalat, hogy aki hazajön Írországból az kétségbe vonja a lengyel-magyar barátság mítoszát, jobb velük vigyázni, egymással nagyon összetartóak. A litvánokról, lettekről viszont csak jót hallottam.

Ha ketten mentek akkor főnyeremény, valószínű ott is fogsz maradni, ne is gondolkodj hazajövetelben ha sikerül elhelyezkedni. Ha meg tudsz angolul akkor azzal nem lesz gond

2012. nov. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!